• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wieliczką

(446)
  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Mjr. Łupaszki

    Kraków » Krowodrza » ul. Łupaszki

    • 320 700 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WIDOKOWA działka ponad 21 ar zlokalizowana miedzy Bronowicami, a Mydlnikami. Obowiązuje plan zagospodarowani przestrzennego z przeznaczeniem na łąki, pastwiska, sady , ogrody....

  • sprzedaż działek
    sprzedaż działek

    Kraków

    • 56 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni :5600 m2 w Krakowie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowe Dwory

    Nowe Dwory

    • 220 000 zł cena
    • 2 870 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna na sprzedaż Nowe Dwory, gmina Brzeźnica | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - zaprasza do zapoznania się...

  • Działka Czernichów ul. Czernichów

    Czernichów

    • 377 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 27 AROWA w pierwszej linii zabudowy . objęta miejscowym planem zagospodarowania . Cała budowlano usługowa Dobre parametry planu 50% zabudowy i 9m wysokie budynki . Wszystk...

  • Działka Marcyporęba ul. Granice

    Marcyporęba » ul. Granice

    • 210 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcyporęba piękne zielone i spokojne miejsce. Do Skawiny 18 km Do Wadowic 19 km Do Krakowa 35 km Działka budowlana o powierzchni 720 m2. powstała z podziału dużej prawi...

  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Działka Zakrzów

    Zakrzów

    • 189 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka 60 arów, Zakrzów, gm. Wojnicz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Zakrzów, w gminie Wojnicz. Nieruchomość...

  • Działka budowlana Czernichów
    1 / 15
    Działka budowlana Czernichów

    Czernichów

    • 165 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ponad 9 ar, położona w gminie Czernichów, miejscowość Wołowice. Nieruchomość w MPZP gminy Czernichów oznaczona w całości jako tereny...

  • Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa
    1 / 10
    Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa

    Marcyporęba

    • 420 000 zł cena
    • 7 049 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 7049 m² MPZP – 8MU.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątko...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...

  • Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię

    Kossowa

    • 143 000 zł cena
    • 6 360 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kossowa o powierzchni 63,6a, na którą składa się 8a działki budowlanej, 40,2 a działki rolnej zalesionej i 15,4 a działki leśnej. Atrakcyjna działk...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokoj...

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł
    1 / 7
    Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł
    1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi
    1 / 14
    Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spoko...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł
    1 / 6
    Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł
    1 / 8
    Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów
    1 / 16
    Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów

    Wysoka

    • 440 000 zł cena
    • 4 525 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów. Działka o powierzchni 4525 m² ma regularny, zbliżony do kwad...

  • Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2
    1 / 9
    Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2

    Zakrzów

    • 500 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka o prostokątn...

  • Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,
    1 / 5
    Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,

    Brodła

    • 175 000 zł cena
    • 2 311 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2311 m² – Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m², położona w miejscowości Bro...

  • Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów
    1 / 5
    Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów

    Wysoka

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYSOKA. Działka budowlana położona w spokojnej okolicy bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość w kształcie trapezu o średniej szerok...

  • WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!
    1 / 14
    WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!

    Leśnica

    • 224 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym azylu u stóp Tatr, ale przerażają Cię lata oczekiwania na decyzje administracyjne? Ta oferta to Twój "skrót" do własnego domu. Sprzedajemy wyjątkową działkę w mie...

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń
    1 / 13
    Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń

    Izdebnik

    • 212 500 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 1 025 m² (10 ARÓW) GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI – IDEALNA POD DOM...

  • Sprzedam piękne działki rolno-budowlane
    1 / 13
    Sprzedam piękne działki rolno-budowlane

    Jastrzębia

    • 35 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, mam do sprzedania piękne, widokowe działki rolno-budowlane, położone na terenie Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego w malowniczej miejscowości Jastrzębi...

  • Urocza działka tylko 20min na południe od Krakowa
    1 / 14
    Urocza działka tylko 20min na południe od Krakowa

    Izdebnik

    • 295 000 zł cena
    • 2 337 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 2 337 m² GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY / INWESTYCJĘ – BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM – IDEALNA POD DOM W OTOCZENIU NATURY Na s...

  • 1 / 2
    Działka budowlana 800 m² – Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujący...

  • 1 / 3
    Działka rolna - Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 65 000 zł cena
    • 4 312 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących dzia...

  • Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów
    1 / 11
    Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów

    Wysoka

    • 179 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Wysokiej koło Jordanowa – Twoje wymarzone miejsce pod inwestycję! Marzysz o miejscu, które zachwyca niepowtarzalnym widokiem i spokojem? Ta działka...