• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m²

    Radzymin

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w Radzyminie – 2000 m² Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – blisko centrum Radzymina, z doskonałym doja...

  • Działka bud. 1021m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 383 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1021 m², położoną w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Arciechów budowlana 1220 m2.
    1 / 4
    Arciechów budowlana 1220 m2.

    Arciechów

    • 195 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną ogrodzoną działkę budowlaną 1220 m 2 położoną blisko W-wy tylko 25 km. w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest 1000 m w prostej linii. N...

  • Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !
    1 / 4
    Siedlisko - Atrakcyjna nieruchomość blisko W-wy 3500 m2 !

    Arciechów

    • 550 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam nieruchomość o statucie budowlanym 3500 m 2 ogrodzoną położoną blisko W-wy w Arciechowie nad Zalewem Zegrzyńskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych. Każd...

  • 1 / 2
    Działka Popowo Kościelne ul.

    Popowo Kościelne

    • 249 000 zł cena
    • 2 493 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną, nr ewidencyjne 98/15 i 98/18 usytuowane w  pięknej miejscowości Popowo Kościelne nad rzeką Bug!Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwie atrakcyjne dz...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 3
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 280 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych po ok. 1000 m2  w miejscowości Stasi Las. Nieruchomośc objeta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , który przewiduje zabudowę...

  • Działka Ruda ul.

    Ruda

    • 982 000 zł cena
    • 4 931 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie tylko dla developerów .Oferta tylko w naszym biurze !!!Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta  50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się bez...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budowlana Wieliszew ul.Modlińska
    1 / 5
    Budowlana Wieliszew ul.Modlińska

    Wieliszew

    • 380 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 mkw., położona w miejscowości Wieliszew przy ul. Modlińskiej, około 3 km od Zalewu Zegrzyńskiego i plaży w Wieliszewie....

  • Działka Stasi las ul Jutrzenki
    Działka Stasi las ul Jutrzenki

    Stasi Las

    • 240 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 63/12 nr ew. 140804_5.0022.63/12 Wzdłuż dłuższego boku droga prywatna udział w cenie .Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod b...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 4
    Działka rekreacyjna

    Łosie

    • 560 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna we wsi Łosie k/Radzymina. Dom letniskowy na wysokim fundamencie. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w parterze. Na piętrze: salon z kominkiem i kuchnią, 2 sypial...

  • Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową
    1 / 3
    Syndyk sprzeda zabudowaną nieruchomość gruntową

    Jachranka

    • 104 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Sprzedam Piękną Działkę
    1 / 3
    Sprzedam Piękną Działkę

    Izabelin

    • 245 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka z W/Z, powierzchnia 4 tysiące metrów kwadratowych. Kształtem zbliżona do kwadratu. Media: Prąd. Wodociąg i gówniana Rura przy drodze. Ta działka, to cudeńko pod zabudowę...

  • Działka Pobyłkowo małe
    1 / 5
    Działka Pobyłkowo małe

    Pobyłkowo Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do sprzedania działka budowlana w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe. Sprzedajemy działkę wraz z udziałem w drodze wewn. Jesteśmy wraz z Żoną właś...

  • Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
    1 / 15
    Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 1 717 980 zł cena
    • 7 809 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 7 809 m², położonych w miejscowości Skrzeszew w gminie Wieliszew (powiat legionowski, województwo mazowieckie). Nierucho...

  • Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
    1 / 11
    Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

    Skrzeszew

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okoli...

  • Działka budowlana Zatory
    1 / 4
    Działka budowlana Zatory

    Zatory

    • 85 000 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Zatory, w powiecie pułtuskim, w gminie Zatory. Niezabudowane działki budowlane w miejscowości Zatory położone przy ulicy Długie...

  • Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów
    1 / 4
    Działka 150 m od rzeki Liwiec 5600 m2 - Pogorzelec gm.Łochów

    Pogorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem – 2,2 ha ziemi, blisko rzeki i lasów Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Pogorzelec, w gminie Łochów, powiat Węgrów. Ł...

  • Działka rolna Drwały gm. Zatory
    1 / 8
    Działka rolna Drwały gm. Zatory

    Drwały

    • 450 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż siedlisko o łącznej  powierzchni 1,2 ha z zabudowaniami i mediami, zróznicowane pod względem przeznaczenia terenu: - ok. 4500 m2 - teren przeznaczobny pod zabudowę...

  • Działka budowlana Legionowo,
    1 / 6
    Działka budowlana Legionowo,

    Legionowo

    • 799 900 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja i charakterystyka terenu Z ogromną przyjemnością prezentuję nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Działka o powierzchni 1530 m2 położona przy prestiżowej...