• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie
    Działka budowlana Kąty Węgierskie gm. Nieporęt Kąty Węgierskie

    Kąty Węgierskie

    • 620 000 zł cena
    • 2 482 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m i wymiarach 26m od frontu i 114m wzdłuż. Działka ma kształt prostokąta zwężającego się wgłąb posesji do 18m. Ujęta w MPZP pod zabudowę jednoro...

  • Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Huta Podgórna gm. Somianka Popowo-Letnisko

    Huta Podgórna

    • 200 000 zł cena
    • 3 672 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Rekreacyjne działki leśne  - wymarzone miejsce na odpoczynek Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki leśne, położone w jednej z naładniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji, zal...

  • Działka budowlana Legionowo
    1 / 2
    Działka budowlana Legionowo

    Legionowo

    • 407 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepięknie położona działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Zlokalizowana w Rajszewie  w kompleksie kilkunastu większych powierzchniowo działek w MPZP przeznaczonych rów...

  • Działka budowlana Stasi Las gm. Serock
    1 / 2
    Działka budowlana Stasi Las gm. Serock

    Stasi Las

    • 745 000 zł cena
    • 2 981 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe
    Działka budowlana Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica Pobyłkowo Małe

    Pobyłkowo Małe

    • 346 220 zł cena
    • 2 473 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. niemal 2500m (35x62m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeczki zapewni niesamowity klimat do mieszkania i wypoczynku. Je...

Pobyłkowo Małe

    • 320 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1600m (54x30m) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w sąsiedztwie domów wolnostojących. Prąd i woda znajduje się niedaleko działki. Działka zn...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w zielonej okolicy Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Dzierżenin, gmina Pułtusk o powierzchni od 1000 m2 do 1300 m2. W ofercie łącznie siedem działek p...

  • Działka inwestycyjna Legionowo
    Działka inwestycyjna Legionowo

    Legionowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o pow niemal 8400m, w kształcie prostokąta o wymiarach ok 48x175m znajduje się tuż przy granicy Legionowa. Na działce stoi duży dom z lat "70, podłączony do sieci energetyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka
    Działka inwestycyjna Jabłonna gm. Wyśmierzyce Jabłonka

    Jabłonna

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 450 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka o powierzchni 3450m2, o szerokości 36m w kształcie prostokąta z lekko ściętym jednym rogiem. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek 1500m2 i 1950m2 W MPZP gminy J...

  • Działka usługowa Legionowo
    Działka usługowa Legionowo

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 1728m (30x58m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, kró...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 820 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane i duży teren inwestycyjny - idealne dla dewelopera Na sprzedaż duży teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18178 m2 , położony w miejscowości Dzierżenin, gmin...

  • Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica
    Działka budowlana Dzierżenin gm. Pokrzywnica

    Dzierżenin

    • 1 089 660 zł cena
    • 18 161 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 18000 podzielona na 8 mniejszych działek o pow. ok 1000m przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, o wymiarach ok. 42x25m. i jedną większą ze stawem o pow...

  • Działka z WZ 4 domy blisko Narwi 35km od Warszawy

    Gzowo

    • 570 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 6000 m2 położoną w mi...

  • Ziemia rolna 2,71 ha koło Radzymina

    Nowe Załubice

    • 800 000 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2,71 ha, położ...

  • 1 / 4
    Działka 938 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 394 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy...

  • Działka przy DK 61 blisko Narwi 35 km od Warszawy

    Gzowo

    • 475 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę rolną o powierzchni 5000 m2 położoną w mi...

  • Działka z domkiem przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 349 000 zł cena
    • 1 368 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Atrakcyjna działka usługowa niedaleko centrum

    Radzymin

    • 717 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną niedaleko centrum Radzymina, z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 28 m na 102 m, a...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 620 000 zł cena
    • 1 999 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m², położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • 1 / 3
    Działka dla miłośników natury i spokoju, Radzymin

    Radzymin

    • 689 000 zł cena
    • 2 663 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w atrakcyjnej części Radzymina. Nieruchomość porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnami, a teren jest zróżnicowany i pagórkowaty. Do dzia...