• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • Działka 950 m² centrum, MPZP:mieszkaniowo-usługowa

    Radzymin

    • 1 540 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 1 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m², położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z MPZP, teren przeznaczony jest po...

  • 1 / 3
    Działka 799 m² w Radzyminie, MPZP, media

    Radzymin

    • 336 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 799 m², położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje się przy p...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • 1 / 2
    Radzymin:tereny pod zabudowę mieszkaniową i usługi

    Radzymin

    • 3 570 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m² położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów rekreacyjnych, z...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w piątej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natomia...

  • Działka budowlana 1068 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 160 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 2136 m² – Dąbrówka.

    Dąbrówka

    • 320 000 zł cena
    • 2 136 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m². Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszyst...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż działka budowlana – 2261 m², Radzymin.

    Radzymin

    • 590 000 zł cena
    • 2 261 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m², położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Do dzia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka o pow. 25 000 m² pod zabudowę i rekreację.

    Kuligów

    • 1 050 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na pograniczu Popielarzy i Kuligowa o łącznej powierzchni około 25 000 m², z możliwością podziału i zabudowy na podstawie miejscowego planu...

  • Działka budowlana 800 m² z dojazdem z dwóch stron

    Radzymin

    • 300 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m², położona w pierwszej linii zabudowy, narożną, z dojazdem z dwóch stron. Media: prąd w drodze przy działce. Pozostał...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 716 m², położoną w czwartej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, natom...

  • Działka bud. 1013m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 380 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1013 m², położoną w trzeciej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Media: prąd znajduje się w drodze przy działce, nato...

  • Cicha ustawna działka przy lesie 20min od W-wy

    Chajęty

    • 300 000 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni ok. 855 m2 położoną na skraju ponad 30 - hektarowego kompleksu l...

  • Działka bud. 716 m² w Radzyminie, spokojna okolica

    Radzymin

    • 268 500 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 2,5 ha Dąbrówka, blisko S8, media, MPZP

    Dąbrówka

    • 1 250 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Dąbrówka, zaledwie 30 km od granic Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej S8 Warszawa–Białystok. D...

  • Oferta na pensjonat dla koni…
    1 / 9
    Oferta na pensjonat dla koni…

    Arciechów

    • 1 150 000 zł cena
    • 23 150 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    REZERWACJA Nieruchomość składa się z trzech działek : 4150 m2 –( na tej działce można wybudować pensjonat) + 7200 m2 + 11800m2. Oferta jest również skierowana dla miłośników koni 2...

  • 1 / 3
    Działka idealna na rekreacje 2361m2 [Łosie gm.Radzymin]

    Łosie

    • 110 000 zł cena
    • 2 361 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferta bezpośrednia :) Sprzedam działkę w miejscowości Łosie gmina Radzymin [05-250] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się w środku lasu brak bezpośredni...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Jachranka

    • 450 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jachranka mieszcząca sie między ulicą Zegrzyńską a Dosińską na przeciwko Hotelu Warszawianka

  • 1 / 3
    Działka 3000 m² zabudowa wolnostojąca i bliźniacza

    Radzymin

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m², położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest miejscowy...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-rolna 30min.od Warszawy trasa S8

    Rasztów

    • 1 854 750 zł cena
    • 12 365 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas! Pobieramy prowizję od Strony Kupującej za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Działka budowlano-...