• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(776)
  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Działka Warszawa Białołęka
    1 / 4
    Działka Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40 x 30 x 38 ....

  • Działka Warszawa Ursus
    1 / 4
    Działka Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 1 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km....

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem w drodze doj...

  • Działka Warszawa Białołęka, Ostródzka
    1 / 6
    Działka Warszawa Białołęka, Ostródzka

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1133 m2, zlokalizowana przy ul. Ostródzkiej w dzielnicy Białołęka - Kobiałka. Cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. W odległości...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 4
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 2 739 800 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie i Las...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Odstąpię prawo do działki ROD
    1 / 8
    Odstąpię prawo do działki ROD

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odsprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie o powierzchni ok 280 m2 Działka znajduje się w pobliżu stacji metra Wierzbno, w pobliżu znajdują się również przystanki au...

  • Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa
    1 / 5
    Działka Warszawa Wilanów, Przyczółkowa

    Warszawa

    • 16 245 600 zł cena
    • 13 538 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nie...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka usługowa Komorniki gm. Tarczyn

    Komorniki

    • 4 739 140 zł cena
    • 16 054 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż budowlano - usługowa działka o pow. 16 054 m2 zlokalizowana w Komornikach, w gminie Tarczyn. Nieruchomość zlokalizowana 1,5 km od al. Krakowskiej, ok. 200 m od now...

  • Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl
    1 / 5
    Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl

    Piskórka

    • 299 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** www.piskorka.pl ** Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulini...

  • Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 12
    Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 3 689 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 5270 m² w Ładach! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana nr 157/9 o powierzchni 5270 m², szerokość ok. 25 m, długość 208,40 m...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 353 460 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż 2 działki ( nr. 87//1 i 87/82 ) o łącznej powierzchni 822m2 W trakcie procedowania indywi...

  • Działka Otrębusy ul. Stokrotki

    Otrębusy » ul. Stokrotki

    • 4 128 852 zł cena
    • 10 348 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln...

  • Działka Pęcice ul. Piachy

    Pęcice » ul. Piachy

    • 599 700 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 954m2 zlokalizowane w Pęcicach gmina Michałowice przy ul. Piachy W sąsiedztwie osiedla Słonecz...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...