• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Mikołowem

(105)
  • Działka rolna Kobielice ok. 1ha
    Działka rolna Kobielice ok. 1ha

    Kobielice

    • 80 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: Idealna pod rekreacje – duża...

  • 1 / 2
    Działka Orzesze

    Orzesze

    • 235 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1033 m, położona w zielonej i malowniczej dzielnicy Orzesza -Woszczyce. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacj...

  • 1 / 3
    Działka Czerwionka-Leszczyny Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 361 499 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż: Atrakcyjna działka budowlana 1400 m² - Centrum Leszczyn, druga linia zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1400 m² ,...

  • 1 / 2
    Działka Szczejkowice

    Szczejkowice

    • 129 999 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż: Las mieszany 5200 m² - doskonała inwestycja, Szczejkowice, ul. Gliwicka Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 5200 m² , położona w mie...

  • K-ce Zarzecze działka z budynkiem
    1 / 2
    K-ce Zarzecze działka z budynkiem

    Katowice

    • 312 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 010 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży w Katowicach Zarzeczu działka budowlana o pow.309 m2 z budynkiem o pow.60m2. Budynek do rozbudowy na działalność gospodarczą lub mieszkanie. W działce prąd, woda i kan...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 125 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlano- usługowa 850 m² - Suszec - media przy działce, asfaltowy dojazd! Działka z przeznaczeniem budowlano-usługowym - idealna pod dom, firmę lub inw...

  • Działka Orzesze Jaśkowice

    Orzesze

    • 290 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Duża działka budowlano-rekreacyjna - 2700 m², Orzesze - media w działce, spokojna okolica! Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rekreacyjna o powierzchni 2700...

  • Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice
    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice

    Mysłowice

    • 285 000 zł cena
    • 436 m2 powierzchnia
    • 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice 436M2 ,ulica Kolejowa ,więcej informacji proszę dzwonić.Nie odpowiadam na Sms-y. Dzialka budowlana w Mysłowice -Brzeczkowice.436m2.Dzial...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Rudziczka 1600m2
    Działka Rudziczka 1600m2

    Rudziczka

    • 200 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy atrakcyjną działkę budowlaną w Rudziczce 1600m2 , bez szkód górniczych, z pełną infrastrukturą: prądem, wodą, gazem i kanalizacją, dojazd drogą asfaltową, blisko malowni...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną Rod Energetyk

    Zabrze

    • 55 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam sprzedam zadbaną działke na której znajduje się domek oraz altana wraz z basenem oprócz tego wokół ogrodzenia jest posadzony żywopłot,drzewka owocowe.dzialka posiada 500m wod...

  • śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6
    1 / 4
    śląskie działka na sprzedaż, duża działka sprzedam Śląsk 2,6

    Katowice

    • 14 990 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedamy bezpośrednio (właściciele): działkę na terenie miasta Tarnowskie Góry. Powierzchnia 2,6 hektara. Wszelkie media dostępne: prąd, woda, gaz, kanalizacja, internet, telefon...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY
    1 / 8
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW/PSZCZYNY

    Czarków

    • 211 000 zł cena
    • 1 384 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , pow...

  • Działka Tychy ul. Zwierzyniec

    Tychy » ul. Zwierzyniec

    • 1 418 158 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2 ! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki ! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko ślą...

  • Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 499 000 zł cena
    • 2 109 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną położoną w bliskim sąsiedztwie DK81!!! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2109m2 położoną w Wosz...

  • Działka Mysłowice Morgi

    Mysłowice » Morgi

    • 790 650 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego osie...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 133 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Sprzedam działkę usługową w pobliżu drogi krajowej nr 81 Położenie: województwo Śląskie, powiat Mikołowski, Gmina Orzesze , dzielnica Woszczyce Dojazd- zjazd z drog...

  • 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 350 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Działka Orzesze Woszczyce

    Orzesze

    • 449 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów....

  • 1 / 3
    Działka Tychy ul. Przejazdowa

    Tychy » ul. Przejazdowa

    • 310 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Tychy, W pobliżu sklep i szkoła. Działka w spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych, a przy...

  • Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)
    1 / 2
    Działka na sprzedaż 0,87ha(100x87m)

    Gostyń

    • 61 700 zł cena
    • 8 664 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry :) Jestem właścicielem dwóch działek rolnych, położonych w Gostynii w powiecie Mikołowskim. To ogłoszenie, dotyczy działki większej, o pow. 0,87ha(100x87m). Graniczy...