• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Budy Józefowskie

(1)
  • Piękna działka położona przy drodze asfaltowej.

    Budy Józefowskie

    • 1 100 000 zł cena
    • 19 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Piękna działka położona przy drodze asfaltowej posiada również dojazd z drugiej strony.Jej regularny ks...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki

    Władków

    • 1 230 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4100m2 i wymiarach 57x71, doskonała pod budowę rezydencji lub dwóch domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej są media: prąd, woda oraz kanalizacja....

  • 1 / 3
    Działka budowlana Janinów/Czarny Las Bezpośrednio

    Janinów

    • 384 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam bezpośrednio, piękną narożną działkę budowalną (1600m2) w cichej zielonej okolicy w miejscowości Janinów na granicy z Czarnym Lasem, zaledwie 5 km od centrum Grodz...

  • Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów

    Budy-Grzybek

    • 292 500 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy....

  • Spokojnie # rodzinnie # pięknie

    Janinów

    • 530 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, duża działka, położona wśród innych podobnej wielkości działek w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobry dojazd do Grodziska Mazowieckiego.Wyjątkowo atrakcyjna oferta.POLE...

  • działka w super lokalizacji! -budynek 2 -lokalowy

    Makówka

    • 395 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA - CICHA OKOLICA Jest uchwalony plan zagospodarowania terenu - uchwała nr 227/2025symbol w planie 16MNWMożliwość zabudowy działki budynkiem 2 - lokalowym. CH...

  • cicha okolica

    Czarny Las

    • 430 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA OSIEDLU CZARNY LAS✔ Usytuowana w drugiej linii zabudowy – cicha i wyciszona, a jednocześnie blisko ulicy gminnej (ok. 45 m). ✔ Kształt prostokąta o wymiarach...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w zacisznym zakątku, w otulinie lasu.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednor...

  • Działka z MpZP Mościska!Jedna z ostatnich z planem

    Mościska

    • 440 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna nieruchomość w urokliwym miejscu, nieopodal Dworku Chełmońskiego w Adamowiźnie.Jedna z ostatnich działek w tej okolicy! Zadbana okolica, sąsiedztwo nowych domów i...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • 1 / 4
    Czarny Las 1825m2 z Planem Zagospodarowania Media!

    Czarny Las

    • 495 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1825 m², położona przy ul. Platanowej w miejscowości Czarny Las, w gminie Grodzisk Mazowiecki.Działka ma regularny kształt pr...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 7
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 720 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni....

  • Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 5
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 579 000 zł cena
    • 719 m2 powierzchnia
    • 806 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 719 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni. N...

  • Sprzedam działkę Władków
    Sprzedam działkę Władków

    Władków

    • 885 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Władków przy ulicy Polarnej. Działka położona w drugiej linii zabudowy, ok. 20 metrów od ul. Polarnej Blisko działki znajduje się nowoczesne centrum...

  • Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki

    Janinów

    • 350 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1501m2 (25mx60m) , doprowadzony prąd,woda miejska w drodze przy działce ,gaz ok 50 m dalej . Plac położony przy drodze utwardzonej, do drogi asfaltowej około...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Władków

    • 620 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2 . Wszystkie media, światłowód. Dojazd drogą gminną asfaltową . Teren rów...

  • Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Mościska gm. Grodzisk Mazowiecki

    Mościska

    • 3 550 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 35 000 m2 , zlokalizowana w Mościskach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja: 8 km od wjazdu na trasę Katowicką, 5 km od centrum Grodzis...

  • Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Czarny Las gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Czarny Las

    • 375 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1500 m² w Czarnym Lesie. Idealna działka pod dom + wybór innych Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i z...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w super lokalizacji! - budynek 2-lokalowy

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Budy-Grzybek gm. Jaktorów,

    Budy-Grzybek

    • 312 720 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1303 M2 / DZIAŁKA BUDOWLANA / MPZP / BLISKO PKP / JAKTORÓW - BUDY GRZYBEK DANE TECHNICZNE: Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m², położona w miejscowości Budy-Grzybe...