• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ząbkami

(566)
  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków
    Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa

    • 8 144 000 zł cena
    • 10 180 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzch...

  • Przetarg na nabycie części w prawie własności nieruchomości
    Przetarg na nabycie części w prawie własności nieruchomości

    Warszawa

    • 54 837 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Eugeniusza Nowaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: XIX GUp 444/22) ogłasza przetarg na nabycie z wolnej ręki udziału w...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy
    1 / 3
    Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy

    Józefów

    • 138 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA nr 59/20 1533 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m², poł...

  • Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki
    1 / 6
    Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki

    Józefów

    • 137 520 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1528 m² przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bli...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł
    1 / 4
    DZIAŁKA BUDOWLANA 2200 m2 98 km od W-wy na wsi za 175 tyś zł

    Warszawa

    • 175 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną 2200 m2 w centrum uroczej i spokojnej wsi 21-146 Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Działka równa w kształcie pr...

  • 3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł
    1 / 4
    3 działki budowlane - 98 km od W-wy po 600 m2 po 59 tyś zł

    Warszawa

    • 59 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam : Trzy działki budowlane ( 600 m2 lub jedną dużą 2200 m2 ) w centrum uroczej i spokojnej wsi Wola Blizocka - 98 km od Warszawy ( za Rykami ) lub 50 km od Lublina . Dział...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • Sptzedam Działkę RODO
    1 / 16
    Sptzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam Działkę RODO Na Mokotowie Ul. Piaseczyńska 36 Pod Skarpą Działka 420 m2nowe ogrodzenia z przodu i po bokach z tyłu mocna siatka domek murowany po obrysie 16,30m2 w środk...

  • Białołęka 1000m2 działka budowlana ul. Białoęcka

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białołęka 1000m2 , ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Białołęka ul. Białołęcka 1000m2 działka Budowlana

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 090 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka Białołęka 1000m2 , ul. Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...