• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wołominem

(241)
  • Działka Duchnów ul. Leśny Zakątek

    Duchnów » ul. Leśny Zakątek

    • 1 950 000 zł cena
    • 8 630 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeśli poszukujecie Państwo działki w Wiązownie na której można postawić obiekty produkcyjne, składy, magazyny lub zabudowę usługową to zapraszam do Leśnego Zakątka w Duchnowie. Mam...

  • 1 / 4
    Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 459 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 723 m² - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostęp...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka w Duchnowie z prywatnym lasem. Nieruchomość składa się z dwóch pasków, długich pasków - zwężających się po prawej stronie czyli tam gdzie są lasy. Lewa s...

  • Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza

    Sulejówek

    • 750 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną. powierzchnia działek łącznie to 2545m2 Położona jest w Su...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Działka Duchnów ul. Góry Warszawskie

    Duchnów » ul. Góry Warszawskie

    • 610 000 zł cena
    • 2 180 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę, blisko ul. Góry Warszawskie w Duchnowie czyli bardzo dobra lokalizacja. Blisko bowiem są przystanki autobusowe przy ul. Wspólnej, szybki i...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś
    1 / 7
    Działka budowlana 3800m asfalt media Poświętne Międzyleś

    Poświętne

    • 399 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wólka Dąbrowicka Poświętne Międzyleś przy głównej drodze Powierzchnia 3800m Wymiary 32x110m kształt prostokąt Media prąd woda prąd przy działce Linia zabudowy pi...

  • Działka Długa Kościelna

    Długa Kościelna

    • 80 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x30m, położona przy asfaltowej ulicy w miejscowości Długa Kościelna (gm.Halinów), w otoczeniu zabudowy je...

  • Działka Budziska ul. Krucza

    Budziska » ul. Krucza

    • 2 800 000 zł cena
    • 14 350 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o łącznej powierzchni 1.42ha. Jedna z działek (powierzchnia ok.1.1ha) jest narożna, dłuższym bokiem przy...

  • 1 / 4
    Działka Cisówka

    Cisówka

    • 274 620 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1380m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 36m- front, boki 35 i 36m, 43m- tył. Na chwile obecna działka rolna, z możliwością uzyskania warunków zabudo...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków
    1 / 3
    Działki z warunkami zabudowy - 1200 m2, Franciszków

    Franciszków

    • 149 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o pow 1200 m2. Możliwość wyboru jednej z 3 dostępnych działek. Wydane warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Do stacji PKP ok 750 m.

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 9 300 000 zł cena
    • 30 200 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę w Duchnowie przy ul. Ustronnej. Świetna lokalizacja - bardzo szybki wyjazd na A2 blisko jest również do szkół, sklepów i urzędów w centrum W...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka
    1 / 6
    Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka

    Cięciwa

    • 378 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zabudowy pierw...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...