• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Wołominem

(241)
  • 1 / 2
    Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 635 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1054 m² znajdująca się w pobliżu ul. Narutowicza w Kobyłce Stefanówce.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • Działka Konik Stary

    Stary Konik

    • 4 500 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 15 000 m2( wymiary działki( szerokość front :115m x długość: 130m) , zlokalizowany w Koniku Starym w gm. Halinów, w powiecie...

  • 1 / 3
    Działka Duchnów

    Duchnów

    • 2 448 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działki usługowe o pow.8000m2( szerokość 45m x 288m- długość) z możliwością powiększenia terenu do pow.łącznej 13 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na hale...

  • Działka Konik Stary

    Stary Konik

    • 7 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej pow. 25 000 m2( wymiary działki( szerokość front :115m x dłuższy bok: 260m x krótszy bok: 226m) , zlokalizowany w Koniku...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Działka rolno-budowlana 4600m2 [Kuligów gm.Dąbrówka]

    Kuligów

    • 79 999 zł cena
    • 4 596 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferta bezpośrednia Sprzedam działkę w miejscowości Kuligów gmina Dąbrówka [05-254] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się na outline lasu oraz 750m od rz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • Działka przemyslowa 3000 m Okuniew
    Działka przemyslowa 3000 m Okuniew

    Okuniew

    • 350 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialki pod planem .

  • działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • Sprzedam łąkę i las
    Sprzedam łąkę i las

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna okolica - łąki i lasy dookoła 1 km od autobusu do Warszawy nr 705 Sklepy, szkoła , cukiernie , kościół itp. 1 ha łąka i 4000M2 Lasu dojazd przez las państwowy - droga tylko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Las i łąka 1.4ha w pięknej okolicy , 30 km od Warszawy gm. Radzymin działka rolna i leśna

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Helenów

    • 93 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z prawem zabudowy ,położona przy trasie Gostynin-Lucień.Prąd,woda,Okolica z licznymi jeziorami i lasami

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.