• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi
    1 / 4
    Działka budowlana blisko Legionowa. Stanisławów Drugi

    Stanisławów Drugi

    • 990 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Stanisławów Drugi blisko Legionowa. Działka znajduje się jest na obszarze sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie Nieporęt. Łatwy dojazd do Legionowa u...

  • Czy masz klopoty finansowe ? ( Gotowy 3% do 15%)

    Legionowo

    • 21 zł cena
    • 856 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Czy jestes w potrzebie pieniedzy, aby radzic sobie z problemami dlugi lub za projekt? Jestesmy gotowi, aby dac kredyt z warunkami i procedurami latwiejsze i bezpieczniejsze. daje...

  • Działka rekreacyjna na sprzedaż
    Działka rekreacyjna na sprzedaż

    Burlaki » ul. Akacjowa

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzedam działke letnisko o powierzchni 1000 metrów ,działka położona jest 500 metrów do narwi ,szerokość działki około dwudziestu metrów ,numer działki 368.

  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Atrakcyjna działka budowlana obok lasu I Chotomówi

    Chotomów

    • 580 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zainwestować w nieruchomość w dobrej lokalizacji? Szukasz działki pod budowę obejmującą kilka lokali? Oto oferta dla Ciebie - świetnie zlokalizowana działka w Chotomowie...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • 1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Dębe 103/23+103/28, 3255mk2

    Dębe

    • 350 000 zł cena
    • 3 255 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo blisko rzeki Narew. Możliwość podziału działki (cena w podziale 180zł/mkw, bez 108zł/mkw). Możliwość likwidacji słupa 15kW. Mega sąsiedzi. Okolica sadownicza. Możliwość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Radzymin

    Radzymin

    • 530 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni 3360m2. UWAGA INWESTORZY - jest możliwość złożenia oferty na cały okoliczny...

  • 1 / 4
    Działka Radzymin

    Radzymin

    • 755 000 zł cena
    • 2 520 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Radzymin, o powierzchni całkowitej 2520 m2. Nieruchomość w 3ciej linii zabudowy od ulicy, przy drodz...

  • Działka Stasiopole

    Stasiopole

    • 1 750 000 zł cena
    • 54 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Stasiopole, gmina Dąbrówka, o powierzchni całkowitej 5,4ha. Nieruchomość malowniczo położona przy dr...

  • Działka Mokre

    Mokre

    • 2 500 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, 3100 + 13400m2, Mokre, Radzymin Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni łącznej 16500m i wymiarach ok. 27x530m. Mieści się ona w miejscowo...

  • Zatory działka budowlana
    1 / 7
    Zatory działka budowlana

    Zatory

    • 87 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 87 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną. Продам ділянку під будівництво. Działka o pow. 1.322 mkw położona jest przy drodze prowadzącej do centrum miejscowości Zatory przy ul. Długiej. Blisko...

  • 1 / 3
    Działka Mokre

    Mokre

    • 32 000 zł cena
    • 31 801 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości DOMIwa oferuje działkę o powierzchni 31801m i wymiarach ok. 67x470m. Mieści się ona w miejscowości Mokre k/ Radzymina, w odległości około 150m od Alei Kaczyński...

  • Sprzedam ziemię rolną Drwały koło Wyszogrodu
    1 / 6
    Sprzedam ziemię rolną Drwały koło Wyszogrodu

    Drwały

    • 419 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne o łącznej pow. 8 ha w tym 5,80 ha ziemi ornej głównie IV i V klasy. Ziemia położona jest w m. Drwały gm. Wyszogród i składa się z dwóch części. Na pierwszą c...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Działka rolno-budowlana 4600m2 [Kuligów gm.Dąbrówka]

    Kuligów

    • 79 999 zł cena
    • 4 596 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferta bezpośrednia Sprzedam działkę w miejscowości Kuligów gmina Dąbrówka [05-254] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się na outline lasu oraz 750m od rz...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • Sprzedaż

    Burlaki

    • 147 000 zł cena
    • 2 940 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 2 940 m² położona przy ul. Lipowej, Burlaki Holendry, gmina Zatory, powiat pułtuski. Numer działki 452/3. Bardzo atrakcyjne położenie...