• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Grodziskiem Mazowieckim

(936)
  • Działka Basin gm. Baranów
    1 / 6
    Działka Basin gm. Baranów

    Basin

    • 214 500 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka siedliskowa 3900 m2 w Basinie, między Baranowem a Cegłowem, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Położona dłuższym bokiem (92 m) wzdłuż drogi asfaltowej. Wydane warunki zabud...

  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna
    1 / 6
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna

    Radziejowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5500m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna, gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x140metrów, z wjazdem o szerokości 25metrów, bezpośrednio...

  • Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie
    1 / 3
    Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie

    Kopytów

    • 5 500 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 3.45 hektara w Kopytowie gm. Błonie przy trasie Warszawa -Poznań , z warunkami zabudowy. -zabudowana, -brak planu zagospodarowania. Uchwała rady miejskiej...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Żabia Wola

    • 250 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o szerokości około 45 m, 7 km od kąpieliska w Radziejowicach.

  • Syndyk sprzeda udziały - Osowiec
    Syndyk sprzeda udziały - Osowiec

    Osowiec

    • 33 154 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Całość regulaminu sprzedaży do uzyskania po kontakcie z kancelarią syndyka. WARUNKI SPRZEDAŻY W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI 1. udziału w wysokości 1/4 w prawie własności nierucho...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Adamowizna

    • 1 835 650 zł cena
    • 2 506 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości komercyjnej w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, w której prowadzone jest niepubliczne przedszkole i szkoła. Stały dochó...

  • Działka budowlana Błonie
    Działka budowlana Błonie

    Błonie

    • 2 190 500 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 1 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam...

  • Sprzedam działkę Brwinów
    Sprzedam działkę Brwinów

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 900 metrów kwadratowych w Brwinowie. Działka znajduje się w prestiżowej okolicy (okolica ul. Słonecznej/Leśnej). Kontakt pod numerem [tel]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Milanówek
    Działka Milanówek

    Milanówek

    • 900 000 zł cena
    • 2 323 m2 powierzchnia
    • 388 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka budowlana w Milanówku, na lekkim wzniesieniu, o powierzchni 2323m2, porośnięta sosnami i brzozami. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Posiada media (prąd, gaz i woda m...

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 11 253 000 zł cena
    • 34 100 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania nieruchomość rolna, zlokalizowana w okolicy gdzie powstają obecnie hale przemysłowe. Dojazd do działki zapewnia utwa...

  • Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola
    Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola

    Słubica Dobra

    • 150 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest w trakcie odrolnienia. Wodociąg i światło przy sąsiedniej posesji, gaz na ul. Słonecznej. Przez działkę przechodzi rów melioracyjny, co umożliwia zrobienie np. małego...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 390 000 zł cena
    • 2 307 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąkowa działka budowlana o powierzchni 2307m2 i wymiarach 26x80m2 z dwoma dojazdami drogami nieutwardzonymi. Siła w drodze przy działce. Polecam! Numer oferty: 450/DZ/2010

  • Działka Nadarzyn
    Działka Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 11 884 500 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka usługowo-przemysłowa o pow. 36700m2 + 5000m2 (działka pod budowę domu mieszkalnego). Położone przy trasie krajowej nr. 8 w gminie Nadarzyn. Numer oferty: 492/DZ/2010

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 370 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka rolna z warunkami zabudowy o pow 3700 m2. Położona w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego przy drodze utwardzonej. Wszystkie media: energia, woda...

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 2 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania działka rolna w atrakcyjnej lokalizacji. Na chwile obecną brak mediów bezpośrednio przy niej, jednak w przypadku inw...

  • Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki

    Radonie

    • 450 000 zł cena
    • 5 988 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka rolna. Możliwość odrolnienia wg aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia 5988 m2. Dojazd drogą asfaltową. Media: (wszystkie miejskie) prą...

  • Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozery

    • 187 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolne o łącznej powierzchni 4100m2 z warunkami zabudowy na 2 domy. Teren znajduje się na pograniczu Grodziska Maz i Kozer , przylega do drogi asfaltowej oraz posiada udział...

  • Działka siedliskowa Jaktorów
    Działka siedliskowa Jaktorów

    Jaktorów

    • 1 632 000 zł cena
    • 24 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży bardzo ładna działka siedliskowo - budowlana w miejscowości Stare Budy, gmina Jaktorów. powiat Grodziski. Działka o powierzchni 24000 m2 / 2,4 ha/ o wymiarach ok. 95x3...

  • Sprzedam działkę Władków
    Sprzedam działkę Władków

    Władków

    • 885 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Władków przy ulicy Polarnej. Działka położona w drugiej linii zabudowy, ok. 20 metrów od ul. Polarnej Blisko działki znajduje się nowoczesne centrum...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam