• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Kraków

(137)
  • Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks. Kazimierza Figlewicza
    1 / 14
    Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks....

    Kraków

    • 298 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w s...

  • Działka budowlana Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze, Maćka z Bogdańca
    1 / 8
    Działka budowlana Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze, Maćka...

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 663 m2 powierzchnia
    • 1 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 663 m2 położona w Krakowie przy ulicy Maćka z Bogdańca (dz. Dębniki, nr ewidencyjny 127/79, obręb: P-76). Nieruchomość objęta jest miejs...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Łagiewniki, Turowicza

    Kraków

    • 2 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO O BARDZO NOWOCZESNEJ BRYLE, Z GARAŻEM PODZIEMNYM O POWIERZCHNI 400 m kw przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budow...

  • Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.
    Działka budowlana ok 7 ar Bieżanów - południe Krakowa.

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. ok 7 ar - dzielnica Bieżanów - południe Krakowa. Szybki wyjazd na ul. Wielicką, autostradę A4 i innych miejsc miasta Krakowa, sklepów, stacji, atrakcyjnyc...

  • Działka budowlana ok 12 ar w Bieżanowie i inne oferty
    1 / 2
    Działka budowlana ok 12 ar w Bieżanowie i inne oferty

    Kraków

    • 750 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 12 ar Podgórze – okol. ul. Bieżanowskiej. Teren płaski i bardzo słoneczny, druga linia zabudowy. Media: prad, woda, szambo, pompa…solary. Okolica zaciszna,, W sas...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Olszanica, Krzyżówka
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Olszanica, Krzyżówka

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 728 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA OLSZANICA!! objeta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Działk...

  • Działkia budowlana w Krakowie ul.Krzyżówka do sprzedania
    1 / 3
    Działkia budowlana w Krakowie ul.Krzyżówka do sprzedania

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kraków ul.Krzyżówka 11 arów 800000PLN Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 11 arów w świetnej lokalizacji.Parcela mieści się przy ul.Krzyżówka w Krakowi...

  • Czyżyny Łęg – 2576 m² pod domy jednorodzinne
    1 / 12
    Czyżyny Łęg – 2576 m² pod domy jednorodzinne

    Kraków

    • 2 516 000 zł cena
    • 2 576 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 2 576 m² KAMERALNY PROJEKT DEWELOPERSKI W GRANICACH KRAKOWA – GOTOWY POD REALIZACJĘ Na sprzedaż gru...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Skotniki

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 930 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana 667 m² - Kraków, Skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m², zlokalizowana w cichej i...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Kraków

    • 690 000 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 98 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w Krakowie (dzielnica Podgórze, Bieżanów Drożdżownia) o wielkości 6, 91 m ( nr 96/11 obr 102)Działka płaska, w pierwszej linii zabudowy. Działka z jednej...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Głogowiec

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA ZAKAMYCZE !!! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźn...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SWOSZOWICE , ponad 18 arowa działka , pod kameralną inwestycję . Droga dojazdowa wewnętrzna ślepa. Według planu zagospodarowania możliwość budowy budynków wolnostojących lub w zab...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadw...

    Kraków

    • 3 628 000 zł cena
    • 1 814 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOLA JUSTOWSKA / CHEŁM , DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO . OBOWIĄZUJE ZABUDOWA WOLNOSTOJĄCA LUB BLIŹNIACZA .Jest prawomocne pozwolenie na budowę do...

  • Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków
    1 / 6
    Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków

    Kraków

    • 300 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 65/4 o powierzchni 0,0982 ha (982 m²) położona przy ul. Za Ogrodem w Krakowie (dzielnica Nowa Huta). W cenie sprzedaży oferowany jest ró...

  • Działka budowlana Swoszowice 12 ar.
    Działka budowlana Swoszowice 12 ar.

    Kraków

    • 888 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, ustawna, płaska działka budowlana MN - idealna pod wymarzony dom czy bliźniaka, powierzchnia ok 1200 m2, własność pełna z KW. Front działki 25 m2 i długość ok 48 m2. Działk...

  • Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,
    1 / 3
    Działka budowlana Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Wolica,

    Kraków

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 10ar- 1000m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną -Prostokątny kształt -39m szerokości , 26 metrów długości -Media w drodze lub na działc...

  • Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi
    Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OLSZA , DZIAŁKA OKOŁO CZTERECH ARÓW W REJONIE UL. BROGI Z DOMEM DO WYBURZENIA LUB ODBUDOWY ( około 170 m kw) PLAN ZAGOSPDAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINN...

  • Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.
    Działka budowlana 12 ar Podgórze na sprzedaż.

    Kraków

    • 498 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlaną o pow. 1200 m2, pod dom lub bliźniaka. Powierzchnia terenu płaska, w okolicy przyjemna nowa zabudowa. Ustawny prostokąt 30 m2 x 40 m2, media znajdują s...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 2 250 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Możliwość budowy do 750PUM, 4 szeregówki w każdej po 2 mieszkania . Działka znajduje się w okolicy ul. Balickiej . Powierzchnia działki 13 ar , objęta miejscowym planem zagospoda...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD TRZYDZIESTOAROWA , WIDOKOWA DZIAŁKA SKOTNIKI !!!objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. I linia zabudowy, media...