• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakroczymiem

(80)
  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    1 / 12
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • dom mieszkalny Nowe Budy
    dom mieszkalny Nowe Budy

    Nowe Budy

    • 599 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 405 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 137 m², położony w malowniczej miejscowości Brańszczyk. Cena nieruchomości wynosi 650 000 PLN, co przekłada się na 4 761 PLN...

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka

    Roztoka

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów – Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to...

  • Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli
    1 / 15
    Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli

    Sadowa

    • 2 370 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 8 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Posiadamy aktualny operat szacunkowy (z dni...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2
    PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2

    Stare Grochale

    • 939 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA MIESZKANIA NA KREDYT :: KRÓTKO: BLISKO PARK KAMPINOS / D...

  • Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw
    1 / 2
    Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw

    Truskaw

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapowiedź oferty domu w Truskawiu, więcej zdjęć i informacji już za kilka dni. Dom znajduje się w Truskawiu na działce o powierzchni 1700 m2. Budynek na parterze częściowo wykoń...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza
    1 / 16
    Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza

    Strzembowo

    • 17 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy Pałac w Strzembowie – Perła Mazowsza Na malowniczym Mazowszu, w urokliwej miejscowości Strzembowo, znajduje się wyjątkowy pałac, który przenosi mieszkańców w czasie i pr...

  • Dom Nowy Dwór Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 3 999 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z  centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.
    1 / 16
    Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.

    Nowe Grochale

    • 1 500 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy w k...