• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakroczymiem

(80)
  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom ławy

    Ławy

    • 175 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący przedwojenny w stanie surowym zamkniętym w m. Ławy, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Dom o pow. około 100 m2 w stanie surowym do własnej aranżacji...

  • Dom Pieńków ul. Szeroka

    Pieńków » ul. Szeroka

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w miejscowości Pieńków, w otoczeniu zieleni i natury, w zacisznej i spokojn...

  • Przestronny piękny dom 20 km od Warszawy
    Przestronny piękny dom 20 km od Warszawy

    Kiełpin

    • 2 391 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kromnów ul.

    Kromnów

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Kromnów, gm. Brochów. Prezentujemy dom o powierzchni 101 m², usytuowany na działce o powierzchni 1500 m². Nieruchomość zachwyca...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny dom w cichej okolicy 20 km od Warszawy
    Przestronny dom w cichej okolicy 20 km od Warszawy

    Dziekanów Polski

    • 1 449 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pomiechówek

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Truskaw

    • 2 350 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skrzeszew

    • 790 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje
    Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 108 m2 w dwulokalowym domu - 15 min. od Waw

    Janówek Pierwszy

    • 799 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Janówek Pierwszy, gmina Wieliszew.Luksusowy dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, dwulokalowy w stanie deweloperskim.Powierzchnia domu (1 lokal)– 143,21 m2Powierzchnia działki:...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wólka

    • 3 300 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stare Grochale

    • 1 399 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Topolina

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Joniec

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości