• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakroczymiem

(80)
  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom 143 m2 : poddasze, taras, garaż na wsi Rąbież

    Rąbież

    • 649 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 4 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 wraz z ogrzewanym garażem przylegającym do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w mi...

  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Dom Kiełpin rynek pierwotny

    Kiełpin

    • 1 059 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dziekanów Leśny ul. Warszawska

    Dziekanów Leśny » ul. Warszawska

    • 1 100 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszk. 101,63m

    Górki » ul. Stawowa

    • 660 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC...

  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostoj. pow.mieszkalna 99 m2

    Górki » ul. Stawowa

    • 670 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC !...

  • Sprzedaż dom zab.bliźn. 93,30m2 stan developerski

    Górki » ul. Stawowa

    • 627 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁA...