• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zakroczym

(1)
  • Dom wolnostojący w otoczeniu drzew. Zakroczym.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w otoczeniu drzew. Zakroczym.

    Zakroczym

    • 879 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 325 m2 (100 m2 piwnica z pomieszczeniami, 125 m2 parter, 100 m2 1 piętro, 3 kondygnacje do zagospodarowania) z lat 60-tych na działce 129...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stare Grochale

    • 1 399 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje
    Modlin, blisko PKP, zielona okolica, na inwestycje

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pomiechówek

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.
    1 / 16
    Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.

    Nowe Grochale

    • 1 500 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy w k...

  • Dom Nowy Dwór Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 3 999 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z  centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest...

  • PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2
    PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2

    Stare Grochale

    • 939 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA MIESZKANIA NA KREDYT :: KRÓTKO: BLISKO PARK KAMPINOS / D...