• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ząbkami

(658)
  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 950 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,...

  • Duża działka z domem w Centrum 200m od szkoły

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 10
    Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina /Armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność...

  • Dom Wołomin ul. Cicha

    Wołomin » ul. Cicha

    • 1 649 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej...

  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW!
    1 / 3
    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ P...

    Warszawa

    • 2 590 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW! Powierzchnia użytkowa: 196,5 m2. Działka: 226 m2. Rok budowy: 2013 Kameralny segment w prestiżowej loka...

  • Wynajmę domek 60m2 Warszawa
    1 / 7
    Wynajmę domek 60m2 Warszawa

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domek na działce o pow. 700m2 w podwórku - 2pokoje kuchnia i łazienka. Piękna cicha okolica w około las... Rembertów okolice basenu Wesolandia. Dojazd do centrum 15min kolejką lub...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wil...

  • Dom Kiełpin rynek pierwotny

    Kiełpin

    • 1 059 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bez prowizji 0% Oferuje do sprzedaży segmenty w rejonie ul.Warszawskiej w Kiełpinie koło Łomianek. Do sprzedaży są segmenty od 85 m2 do 121 m2 łącznie 10 sztuk. Budynki są wybu...

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Piękny Dom w Radości
    Piękny Dom w Radości

    Warszawa

    • 2 470 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży komfortowy dom, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość jest położona w Radości. Powierzchnia użytkowa budynku 210m2, całkowita 260m2, działka zagospodarowana, ogr...

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....