• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Tarnowskimi Górami

(71)
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Najdziszów

    • 579 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szałsza

    • 1 830 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • WYJĄTKOWA REZYDENCJA+BUDYNEK BIUROWY/PREMIUM

    Zabrze

    • 4 500 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 12 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA REZYDENCJA KLASY PRMIUM !!! NIESAMOWITY OGRÓD Z BASENEMWYSOKIEJ WYDAJNOŚCI NOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA (MONTAŻ GRUDZIEŃ 2022) ZNACZĄCO OBNIŻA KOSZTY UTRZYMANIA BUDYNKU...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Ruda Śląska

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Bytom

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 600 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom wolnostojący. Działka 270 m, na działce garaż. Możliwość dwóch oddzielnych mieszkań. Zainstalowana klimatyzacja. Dobra lokalizacja: PIekary Śląs...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętoch...

    Świętochłowice

    • 949 000 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętochłowic. Lokalizacja: woj. śląskie, Świętochłowice ul. Katowicka 16 [url] 50% udziałó...

  • Świerklaniec Osiedle Złote Łany

    Świerklaniec

    • 569 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Złote Łany to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m2, zlokalizowanych na działkach o powierzchni 400 m2 każda. Dla komfortu mieszkańców z...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam dom dp remontu

    Rększowice

    • 230 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do remontu miejscowość Rększowice gm.Konopiska, koło Częstochowy wraz z małym laskiem. Woda pociągnięta ale do domu trzeba odciągnąć...piwnica, strych,zabudowania

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Gospodarstwo, działka 9300m2, Dom 91 m2 + budynki

    Podlesie

    • 550 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30...

  • Dwa domy na dużej działce Zawada gm. Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 449 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach
    1 / 11
    syndyk sprzeda dom w Kamieńskich Młynach

    Kamieńskie Młyny

    • 1 367 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 801 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki nieruchomość zabudowaną składająca się z działki ewidencyjnej numer 354/90, opisaną w księdze wieczystej nr CZ1L/00046337/...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Chruszczobród

    • 479 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Toporowice

    • 1 080 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Przyszowice

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 1 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wojsławice, peryferia miasta, gmina Koziegłowy. W tej miejscowości gdzie jest luźna zabudowa jednorodzinna znajduje się duża działka o powierzchni 6830m2, gdzie ok 1100m2 przeznacz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Koziegłówki

    • 650 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rększowice

    • 530 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • willa w eksluzywnej okolicy.
    willa w eksluzywnej okolicy.

    Wanaty

    • 4 490 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Herby

    • 299 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del Sol

    Boguchwałowice

    • 1 943 550 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 12 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del SolTen nowoczesny i jasny bliźniak z 4 sypialniami i solarium na dachu znajduje się w kompleksie Las Lomas de Riviera Club na Riviera del...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów w stanie surowym otwartym Bezpośredni dostęp do wszystkich mediów GAZ, KANALIZACJA, PRĄD I WODA na działce Projekt indywidualny do wgl...

  • Dom Łysiec gm. Starcza
    1 / 8
    Dom Łysiec gm. Starcza

    Łysiec

    • 775 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: parterowy dom jednorodzinny w Łyścu (woj. śląskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego w m...

  • Dom stan surowym wszystkie media Lisów g. Lubartów

    Lisów

    • 375 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...

  • sprzedaż
    sprzedaż

    Kamienica Polska

    • 450 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o pow.117mkw. na działce 605 m kw. w Kamienicy Polskiej ul. Jastrzębska 1. Cena 450000zł.

  • Dom Kamienica Polska
    1 / 15
    Dom Kamienica Polska

    Kamienica Polska

    • 420 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom jednorodzinny w Kamienicy Polskiej - idealna propozycja dla osób poszukujących solidnej nieruchomości z potencjałem, w spokojne...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Piękny Drewniany Domek
    1 / 12
    Piękny Drewniany Domek

    Hutki

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjny drewniany dom w przepięknej spokojnej cichej lokalizacji. Las, świeże powietrze, mnóstwo zieleni, to tylko kilka przedstawionych atutów tej oferty. Hutki, Gmina Konopis...

  • Dom Starcza, Sportowa
    1 / 15
    Dom Starcza, Sportowa

    Starcza

    • 500 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 1 846 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 271 m², w tym użytkowej 175,9 m², na działce o powierzchni 5040m² położony przy ulicy Sportowej, Starcz...

  • Dom z dużym ogrodem
    1 / 2
    Dom z dużym ogrodem

    Boronów

    • 450 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w spokojnej okolicy z dużym ogrodem, składającym się z dwóch działek (1232m2 i 589m2). Na parterze znajdują się dwa pokoje z kuchnią oraz łazienka, na piętrze trzy pokoje z łaz...

  • Nieruchomość - Kochcice

    Kochcice

    • 53 150 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    dot. VIIIGUp 191/21, OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY „Z WOLNEJ RĘKI” ¼ UDZIAŁU NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki” udział ¼ nieruchomości opisanej w KW CZ1...

  • Dom Warpie

    Koziegłówki

    • 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam do sprzedaży dom 2-rodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji Będzina, dzielnica Warpie. W bliskiej odległości szkoła, przedszkole, sklepy oraz komunikacja miejska. Do...

  • DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR
    DOM Parterowy | Podłogówka, ogrodzenie, pompa ciepła ICHOR

    Starcza

    • 550 515 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Brzozowe – Etap III | Starcza, ul. Brzozowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego domu parterowego w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układ...

  • Dom Cynków gm. Koziegłowy
    Dom Cynków gm. Koziegłowy

    Cynków

    • 580 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Cynków, gmina Koziegłowy. Nieruchomość o powierzchni około 300 m usytuowana jest na działce...