• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(617)
  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 950 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Piękny, nowoczesny dom z basenem i przydomową a sauną. Duży ogród z oczkiem wodnym. 6 sypialni - do każdej łazienka; Jest garaż oraz obszerna piwnica. Wykończona w bardzo wyso...

  • Dom Warszawa Śródmieście, Centrum ul. ---------------------------...

    Warszawa » Śródmieście

    • 11 500 000 € cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 3 834 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Odrestaurowany budynek oferujący 3.000 m2 najnowocześniejszej powierzchni biurowej klasy A Kontakt: Linda Twarowska [tel] [email] LINK DO OFERTY: [url] -------------...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin

    Warszawa » Wilanów

    • 15 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestige Nieruchomości prezentuje: Elegancki dom do wynajęcia na Wilanowie. Doskonała lokalizacja. Położony na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych. Wymarzony dom dla du...

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 16 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i eleganckiego domu w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa. Ta nieruchomość usytuowana jest pośród...

  • Dom Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 1 250 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 141,9 m² znajdujący się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:~~Parter - Salo...

  • Dom Warszawa Rembertów

    Warszawa » Rembertów

    • 2 900 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 13 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów.~~Nieruchomość została wybudowana w 1992, niedawno zost...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] * TYLKO U NAS * NOWOCZESNY * PRZESTRONNY * Prestige Real Estate prezentuje: Nowo wybudowany, nowoczesny dom na wilanowskich Zawadach, w zielonej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Michałowice rynek pierwotny

    Michałowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa oferta domu / połączonego tylko ścianą garażu z garażem sąsiada/ [i] Nowoczesne rozwiązania [/i]Ogrzewanie podłogowe Drzwi antywłamaniowe i antywyważeniowe Rekuperac...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 14 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [PL/EN] Elegancki, w pełni wyposażony dom na Zawadach, z garażem i urokliwym ogródkiem, położony w otoczeniu malowniczej zieleni. Znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy,...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 15 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment na Starym Mokotowie z ogródkiem [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje; przestronny segment na Starym Mokotowie o łącznej powierzch...

  • Dom Warszawa Wesoła rynek pierwotny

    Warszawa » Wesoła

    • 1 199 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy w przedsprzedaży atrakcyjne domy w zabudowie szeregowe o pow.128,04m2 w nowo powstającej inwestycji Wesoła Forest View. Przedmiotem oferty są segmenty A2 i C1. Segmen...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Powsińska

    Warszawa » Wilanów » ul. Powsińska

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu domu na Wilanowie - Zapłociu. Ten dom o powierzchni 260 mkw. oraz działce o powierzchni 540 mkw. oferuje doskonałe warun...

  • Sprzedam zamienię

    Wieliszew

    • 1 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Zamienię dom na segment do remontu lub 2 małe mieszkania na terenie Warszawy, strona tylko lewobrzeżna: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Marymont, ale rozważę również inne prop...

  • Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163,52 m2
    Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163...

    Pogroszew

    • 1 490 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej163,52 m2na działce o powierzchni 632 m2, zlokalizowany w Pogroszewie. Nieruchomość położona nakameralnym i bezpie...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Mokotów » pl. Górny

    • 12 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM NA CELE BIUROWE MOKOTÓW- PRZY METRZE BUDYNEK: Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 270m2 położony na działce o powierzchni 250m2. Wokół domu zadbany ogród od zac...

  • Wyjątkowy dom na wynajem 245m2 Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Elegancki i słoneczny dom przy ulicy Aleksandrowskiej w Warszawie - Radość o powierzchni całkowitej 245 m2 znajduje się na działce o powierzchni 1084 m2 z ogrodem. Dom wykończon...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Ursynów » ul. Uhrocie

    • 9 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia od już na dłużej. W okazyjnej cenie 2000 Euro miesięcznie. Segment mieszkalny o powierzchni 250 m2, usytułowany na cichym osiedlu segmentów przy ulicy Tanecznej na War...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 570 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 7 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o charakterze willowym w Dzielnicy Wesoła. Dom o pow. 322,57m2, umiejscowiony na działce o pow.1326m2 (45,57m x 29,11m), wybudowany w 2001r. Rozkład pomi...