• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(59)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jejkowice

    • 440 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rydułtowy

    • 680 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Husarska

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Husarska

    • 3 800 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 270 m , położony na działce 700 m. PARTER: pokój z wyjściem na ogród, łazienka, garaż, pomieszcz...

  • Sprzedam dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych w Gościęcin...

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom na wsi w Gościęcinie w opolskim okolice Kędzierzyna koźle za 370 tysięcy złotych.Wiekszość część remontu wykonana

  • Sprzedam siedlisko - dom na wsi w opolskim za 370 tysięcy złotych

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Uwaga::Sprzedam siedlisko - wielki dom za 370 tysięcy w opolskim na wsi.Kilka kilometrów dobrej jakości ziemi. Zdjęcia na priv

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Niepodległości

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Niepodległości

    • 280 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Blachownia. Dom wybudowany w latach 30 tych XX wieku...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 979 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Sprzedam kamienice z dużą powierzchnią inwestycyjna jak i mieszkalną. Budynek znajduje się w najbardziej ruchliwej części Rydułtowy na działce o powierzchni 1098 mkw. Inwest...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Kędzierzyn-Koźle

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Racibórz

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Polska Cerekiew ul. Ligonia

    Polska Cerekiew » ul. Ligonia

    • 335 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w gminnej miejscowości Polska Cerekiew. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 12,5 ara składa się z...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Morelowa

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Morelowa

    • 870 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Kędzierzynie-Koźlu w okolicach ulicy Pięknej. Budynek wybudowany w technoligii tradycyjnej w latach 2000 w bardzo...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Dobra

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Dobra

    • 777 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Żabieniec. Nieruchomość składa się z trzech budynków: domu mieszkalnego , garażu z warsztatem ora...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle ul. Jaśminowa

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Jaśminowa

    • 680 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy państwu przytulny mały domek o powierzchni około 130 m2 położony na działce 5 arów w K-Koźlu, dzielnica Kuźniczka przy ulicy Jaśminowej. W pobliżu typowa zabudowa mieszka...

  • Dom Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 2 500 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ~LUKSUSOWY DOM Z BASENEM, SAUNĄ I WYPOSAŻENIEM~ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Nieruchomość z przeszklony...

  • Wynajmę dom w centrum pod działalność gopodarczą.

    Racibórz

    • 1 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatnie wynajmę dom w centrum Raciborza (początek ul. Ocickiej) na działalność gospodarczą. Piwnica w połączeniu z ogródkiem nadaje się na urządzenie gastronomii na dowóz typu ca...

  • Sprzedam dom w Pszowie, os. Biernackiego

    Pszów

    • 350 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący dom w Pszowie na os. Biernackiego. Dom z początku lat 90-tych XX w. Powierzchnia użytkowa ok. 205m2 (bez poddasza). Budynek bez piwnic, wybudowany z pustaków...

  • Dom mieszkania
    Dom mieszkania

    Krowiarki

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom mieszkania od 30-300m sprzedam lub wynajme.Kredyt na ciekawych warunkach.

  • DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ DOM WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM
    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ DOM WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM

    Kędzierzyn-Koźle

    • 2 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Posiadam do wynajęcia od zaraz dom wolnostojący na działce 8.5 ara w Koźlu. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz tarasu. Dom mogę wynająć POLSKIEJ rodzini...

  • Sprzedam dm na wsi w opolskim za 370 tysięcy

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko - wielki dom za 370 tysięcy w opolskim na wsi.Kilka kilometrów dobrej jakości ziemi. Zdjęcia na priv

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Przyszowice

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • nowa inwestycja domów parterowych

    Mszana

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr

Bełk

    • 329 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mszana Gogołowa rynek pierwotny

    Mszana

    • 649 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy w Gogołowie. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość zna...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji
    Sprzedam posesję w atrakcyjnej lokalizacji

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!! MOZLIWE RATY PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI NIERUCHOMOŚCI. Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej. Na posesj...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mszana

    Mszana

    • 820 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę Nieruchomości - Dom Jednorodzinny położony na dużym terenie z możliwością podziału - Dom oddany do Użytku w 2015r. Cała parcel...

  • Dom Buków gm. Lubomia
    1 / 15
    Dom Buków gm. Lubomia

    Buków

    • 549 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowie, woj.śląskie z pawilonem usługowym o powierzchni 150 m2 . Budynek z lat 80/90 o powierzchni użytkowej 126,64 m2 i strychu do zaadoptowani...

  • Dom Rogów gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Rogów gm. Gorzyce

    Rogów

    • 575 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z garażami na sprzedaż - Rogów, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 187 m² Działka: 10 arów, w pełni ogrodzona Oferujemy przestronny, piętrowy dom poł...

  • Dom Godów
    1 / 8
    Dom Godów

    Godów

    • 499 900 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Godowie - stan do wykończenia, idealna lokalizacja blisko Żelaznego Szlaku Rowerowego! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie do wykończenia, poło...

  • Dom Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka bud...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 65 650 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mszana
    Dom Mszana

    Mszana

    • 980 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 225 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1780 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Mszanie przy ul. Wodzisławskiej na granic...

  • Dom w dobrej lokalizacji z działką
    Dom w dobrej lokalizacji z działką

    Krzanowice

    • 250 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Czyżowice ul. Środkowa

    Czyżowice » ul. Środkowa

    • 489 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na działce o powierzchni 372 m² w spokojnej i przyjaznej okolicy Czyżowic, przy ul. Środko...

  • Dom Rogów ul. Wyzwolenia

    Rogów » ul. Wyzwolenia

    • 879 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję komfortowy dom jednorodzinny z rynku wtórnego, położony w spokojnej i zielonej części Rogowa. To idealna propozycja dla rodzin szukających gotowej do zam...

  • Dom Mszana rynek pierwotny ul. Chabrowa

    Mszana » ul. Chabrowa

    • 480 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Mszany. To idealna propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Dom Odra ul. Główna

    Odra » ul. Główna

    • 449 999 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w spokojnej i zielonej części Odry. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z przestronn...

  • Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE  5 min do A1
    Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE 5 min do A1

    Mszana

    • 599 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Mszana, blisko A1 Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do głównych tras ta oferta...

  • Dom Gogołowa ul. Leśna

    Gogołowa » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerkla...

  • Dom Owsiszcze gm. Krzyżanowice
    1 / 15
    Dom Owsiszcze gm. Krzyżanowice

    Owsiszcze

    • 550 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po remoncie | Duża działka | Owsiszcze dom po wewnętrznym remoncie - gotowy do zamieszkania wykonana izolacja pionowa budynku zagospodarowane podwórko przed wejściem...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 55 800 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż