• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(59)
  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 130 005 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp-s/2...

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • Dom Jankowice gm. Świerklany
    1 / 11
    Dom Jankowice gm. Świerklany

    Jankowice

    • 549 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Jankowice przy ulicy Podlesie na działce o powierzchni 333 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 101,5 m2, a ca...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Udział w nieruchomości zabudowanej - Lyski

    Lyski

    • 53 538 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość - Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 84 200 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 09.12.2024 roku GL1G/GU/997/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika A...

  • Łańce - piętro domu do wynajęcia
    1 / 11
    Łańce - piętro domu do wynajęcia

    Łańce

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piętro domu o powierzchni ok. 45 mkw, do wynajęcia, składające się z trzech pokoi oraz łazienki razem z WC. Jeden z pokoi może spełniać rolę kuchni. Koszt naj...

  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 179 938 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 14 355 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Dom Pszów

    Pszów

    • 499 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz solidnego i zadbanego domu w cichym i ustronnym miejscu? Jeżeli tak to musisz zobaczyć ten dom. Przedmiotem sprzedaży jest dom z lat 70-tych, wybudowany z cegły, podpiwn...

  • Dom Rudziniec

    Rudziniec

    • 580 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczej wsi Rudziniec, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dom usytuowany jest w otoczeniu pięknych pól oraz...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    1 / 15
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy R...

  • Sprzedam
    1 / 15
    Sprzedam

    Rydułtowy

    • 790 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom około 300m+200m były zakład spożywczy stan techniczny dobry blisko centrum możliwość podłączenia gazu lub ogrzewania miejskiego cena do negocjacji zakład można wykorzy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bargłówka

    • 999 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 3 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom dwurodzinny
    1 / 8
    Dom dwurodzinny

    Kędzierzyn-Koźle

    • 630 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom dwurodzinny w okolicach Kędz-Kożla, o powierzchni około 230 m2, murowany z cegły, posadowiony na 25 arowej, ogrodzonej działce. Piwnica ( osadzona całkowicie nad powie...