• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(59)
  • Dom Lubomia
    Dom Lubomia

    Lubomia

    • 919 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 2 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż DWA DOMY na jednej działce o powierzchni około 390 m2 zlokalizowany w spokojnej części Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posadowiona jest na du...

  • Dom, 104 m², Szczerbice

    Szczerbice

    • 49 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 03.10.2025 roku GL1G/GU/827/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Pat...

  • Nieruchomość - Szczerbice

    Szczerbice

    • 135 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 20.12.2023 roku GL1G/GU/1233/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom Pszów ul. Osiedle Alojzego Biernackiego

    Pszów » os. Biernackiego

    • 375 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy Pszowa - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które m...

  • Dom Racibórz ul. Kolonialna

    Racibórz » ul. Kolonialna

    • 1 080 000 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom 220 m² z możliwością prowadzenia działalności | Racibórz, ul. KolonialnaNieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 461 m².Budynek przeszedł generalny remon...

  • Dom Jankowice rynek pierwotny ul.

    Jankowice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich?Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii.Powierzchnia całkowita: 180 m² (...

  • Dom Ponięcice ul. Łąkowa

    Ponięcice » ul. Łąkowa

    • 350 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, ale nadal będziesz blisko miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę i zieleń z szybkim, 10-minutowym dojazdem do Raciborza. Idealna lokaliz...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 725 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Wykończony dom parterowy po generalnym remoncie w 2024r. o powierzchni użytkowej 101 mkw. z działką 578 mkw. w cichej i spokojnej okolicy Rydułtów. Dom położony jes...

  • Dom Nędza

    Nędza

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam jednopiętrowy dom z piękną działką o powierzchni 1878mkw. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokalizacja ze świetnym dojazdem...

  • Dom Nędza rynek pierwotny

    Nędza

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany dom (stan surowy zamknięty) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 mkw . Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej miejscowości Nędza. Lokali...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 724 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Na sprzedaż dom zadbany wolnostojący znajdujący się w cichym i spokojnym miejscu wśród drzew i zieleni ! Nieruchomość znajduje się w Rydułtowach z piękną działką o p...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Centrum miasta, wszystkie media - 30 km do Gliwic
    1 / 16
    Centrum miasta, wszystkie media - 30 km do Gliwic

    Kędzierzyn-Koźle

    • 290 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom godny polecenia! Posiadamy dokładny szkic pomieszczeń. Centrum miasta, dobry stan techniczny. Sprzedam segment domu - parter (100x150 m.) z osobnym wejściem w centrum Kędzier...

  • Dom Rydułtowy rynek pierwotny ul. Strzelców Bytomskich

    Rydułtowy » ul. Strzelców Bytomskich

    • 649 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - centrum RydułtowyNa sprzedaż nowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w samym centrum miasta. To idealna propozycja dl...

  • Dom Pogrzebień gm. Kornowac
    Dom Pogrzebień gm. Kornowac

    Pogrzebień

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części...

  • Nieruchomość zabudowana - Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle

    • 110 600 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Sylwii Mazur osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1O/GUp-s/2...

  • Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!
    1 / 9
    Nowoczesny, energooszczędny dom w Pszowie –wyjątkowa okazja!

    Pszów

    • 669 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jako właściciel oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 168 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy Pszowa. Nieruchomość przeszła kompleksową generalną te...

  • Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy
    1 / 16
    Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 649 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 823 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni og...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 10 371 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...