• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Makosieje
  • Piaseczna Górka
  • Olsztyn
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Halinowem

(246)
  • Dom Zamienie gm. Lesznowola
    1 / 10
    Dom Zamienie gm. Lesznowola

    Zamienie

    • 1 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6 - pokojowy dom - segment środkowy o pow. całkowitej 180 m2, na działce o pow. 352 m2, zlokalizowany w Zamieniu w gminie Lesznowola. Budynek wzniesiony w...

  • Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn
    1 / 11
    Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 1 300 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokali...

  • Dom Wiązowna,
    1 / 15
    Dom Wiązowna,

    Wiązowna

    • 1 119 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners przedstawia: Osiedle przy Lesie - Twoja Przystań na Modrzewiowej w Wiązownie Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym sąsiedztwem natury. O...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym

    Janów

    • 549 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat sochacz...

  • Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont
    1 / 6
    Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont

    Bielawa

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Do wynajęcia | Dom w stylu dworku | Konstancin-Jeziorna | 7 pokoi | garaż | piwnica** Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w Konstancinie-Jeziornie, utrzymany w klimacie klas...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie
    1 / 4
    Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie

    Jatne

    • 195 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam zamienię lub sprzedam dom w okolicach Augustowa i parku Biebrzańskiego .Dom nadaje się do zamieszkania.W domu jest kuchnia 2pokoje jest łazienka, przedpokój komora w komorze...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom wolnostojący Stan Deweloperski
    1 / 14
    Dom wolnostojący Stan Deweloperski

    Dębe Wielkie

    • 888 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie deweloperskim - Dębe Wielkie. Dom nowo wybudowany z garażem, położony na działce o powierzchni 1500m2. Spokojna, cicha oko...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów
    1 / 13
    Bliźniak 144 m2, oś. zamknięte, blisko PKP Halinów

    Krzewina

    • 975 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na budowanym przez nas Osiedlu Krzewina, na peryferiach podwarszawskiego Halinowa. Segment o metrażu 144 m2 będzie się składał z 5 pokoi. N...

  • Idealna lokalizacja Józefów
    1 / 13
    Idealna lokalizacja Józefów

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta dla inwestora ew. pod działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny - można urządzić 2 niezależna mieszkania. Duży, piętrowy, podpiwniczony dom na 1 500 m działce,...

  • Dom z dużą działką blisko S17
    1 / 16
    Dom z dużą działką blisko S17

    Majdan

    • 2 700 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 12 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania klasyczny dom o powierzchni całkowitej 218,2 m2 położony na działce ok. 2 500 m2 w Majdanie (gmina Wiązowna). Dom budowany w latach 90 - tych, metodą tradycyjną, pok...

  • Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka
    1 / 7
    Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka

    Józefów

    • 3 200 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w sercu Józefowa, który został zbudowany w latach 80-tych i rozbudowany w roku 2005. Budynek jest położony na działce o powierzchn...

  • 2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!
    1 / 16
    2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!

    Józefów

    • 1 540 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie do sprzedania dwa domy 274 m2, 80 m2 na działce 792 m2 położone po zachodniej stronie Józefowa, na granicy z Falenicą.  Główny dom o powierzchni 274 m2 składa się z: Par...