• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na wynajem pod Halinowem

(17)
  • Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie
    1 / 10
    Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie

    Wołomin

    • 7 995 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, a na k...

  • Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont
    1 / 6
    Urokliwy dom w Konstancinie blisko ASW trwa remont

    Bielawa

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Do wynajęcia | Dom w stylu dworku | Konstancin-Jeziorna | 7 pokoi | garaż | piwnica** Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w Konstancinie-Jeziornie, utrzymany w klimacie klas...

  • Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem
    1 / 16
    Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,26 m2 na działce 212 m2. Wnętrze jest świeżo wykończone z dbałością o jakość i szczegóły. Ciepły i prz...

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 14 980 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom wynajme zaledwie 13 km od granicy Warszawy

    Poświętne

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Uroczy, niedrogi w utrzymaniu dom zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Położony w otoczeniu dzikiej natury, odsunięty od drogi, na dużej parceli z sadem owocowym. Dojazd drogą asfal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 12
    Dom szeregowiec

    Mińsk Mazowiecki

    • 9 100 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 9 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 27 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    ABC Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 13 850 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 15 450 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 28 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Bielawa

    • 16 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 20 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezpośrednio,Nowe,5 pokoi/158m+ogród 450m

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Bezpośrednio wynajmę nowe,pierwszy raz wynajmowane-5 pokoi/148m+własny ogród 450m,3 łazienki,2 miejsca parkingowe naziemne,przyjazne zwierzakom, Michałów-Grabina ul.Borki 05-119 J...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Michałowice

    • 7 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskich Michałowicach, ok 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Budyn...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Ochota » ul. Ochota

    • 9 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W CENTRUM MIASTA DO WYNAJĘCIA NA CELE MIESZKALNE LUB BIURO Dom 200 m2, w pełni wyremontowany z ogrodem 400 m2 na osiedlu zamkniętym.Na parterze znajduje...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Ursynów » ul. Uhrocie

    • 9 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia od już na dłużej. W okazyjnej cenie 2000 Euro miesięcznie. Segment mieszkalny o powierzchni 250 m2, usytułowany na cichym osiedlu segmentów przy ulicy Tanecznej na War...

  • Szukam domu do wynajęcia 2000

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Szukam domu do wynajęcia 1800 plus opłaty Opieka nad domem i przy ogrodzie posiadam pracę stałą może być opalany węglem drewnem Gazem Mogę płacić tygodniowo dwutygodniową a kau...

  • Wyjątkowy dom na wynajem 245m2 Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Elegancki i słoneczny dom przy ulicy Aleksandrowskiej w Warszawie - Radość o powierzchni całkowitej 245 m2 znajduje się na działce o powierzchni 1084 m2 z ogrodem. Dom wykończon...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Mokotów » pl. Górny

    • 12 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM NA CELE BIUROWE MOKOTÓW- PRZY METRZE BUDYNEK: Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 270m2 położony na działce o powierzchni 250m2. Wokół domu zadbany ogród od zac...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Julianów » ul. Leszczynowy Zaułek

    • 6 500 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do najmu dom na zielonym piaseczyńskim Julianowie, przy ul. Leszczynowy Zaułek, zaledwie 200 m od Lasu Kabackiego. Trzykondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 145m2 usy...

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Józefosław

    • 11 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach
    1 / 20
    NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach

    Janki

    • 7 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    LOKUM Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 30 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom | Ogród | 6 sypialni
    1 / 20
    Dom | Ogród | 6 sypialni

    Dawidy

    • 9 800 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kuligów

    • 5 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 6 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki
    1 / 15
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu przestronny dom, wykończony w wysokim standardzie, z garażem, piwnicą i 9-pokojami o pow. ok. 600 m2 położony na Wilanowie Niskim przy ul. Biedronki, położona zaledwie 1...

  • Aby wynając 150m Warszawa Grochów Centrum
    1 / 3
    Aby wynając 150m Warszawa Grochów Centrum

    Warszawa

    • 70 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • kamienica

    Do wynajecia po remoncie i adaptacji. Chetnie na firme biuro wystawiam fakture vat .

  • Komfortowy dom do wynajmu na usługi
    1 / 11
    Komfortowy dom do wynajmu na usługi

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na Wilanowie w zabudowie szeregowej do wynajęcia. Nowoczesny budynek dwukondygnacyjny + przyziemie. Parter: Duży salon, taras, kuchnia z jadalnią, hall, Piętro: 3 spokoje or...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy
    1 / 16
    Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    DO WYNAJĘCIA DOM JEDNORODZINNY w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze...

  • Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż
    Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Oferuję do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wał Miedzeszyński 608 w Warszawie /nieruchomość dostępna od 1 Maja 2026/...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie
    1 / 12
    Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 19 950 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*Prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: PARTER *...

  • Prestigious Location&Neighberhood&Modern House