• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brwinowem

(566)
  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie
    1 / 11
    Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m² z ogródkiem 30m² , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób ceniący...

  • DOM DO ADAPTACJI NA SPRZEDAŻ – OKAZYJNA CENA!

    Grądy

    • 77 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość z...

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Okazja DOM wolnostojący z 2 wiatami 4 pokoje LUX!

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Kasztanowa

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY z dwoma wiatami na samochody (prawa i lewa strona), a więc nie ma ścian wspólnych z domem obok. Dom jest usytuowany przy ulicy gminnej szerokość 8 m...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Sprzedam dom w centrum Jaktorowa
    1 / 3
    Sprzedam dom w centrum Jaktorowa

    Chylice-Kolonia

    • 660 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednokondygnacyjny dwupokojowy o powierzchni zabudowy 70 m2 w centrum gminy Jaktorów, w miejscowości Chylice-Kolonia. W bliskiej okolicy stacja PKP, przystanek autobusowy, Urzą...

  • Seroki Parcela gm.Teresin

    Seroki-Parcela

    • 920 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do stacji kolejowej 600m

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA
    1 / 7
    SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 350 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta sprzedaży dotyczy sprzedaży budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położony w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Hallera. Powierzchnia działki 300m2. Właściciel każdego...

  • Wynajmę budynek mieszkalny
    1 / 7
    Wynajmę budynek mieszkalny

    Piastów

    • 3 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę budynek mieszkalny dla firmy.Budynek posiada kuchnię,dwa pokoje z tv. na 5,6 osób,łazienka,parking.

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 182 455 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lokal o powi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 192 454 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 199 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...