• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brwinowem

(566)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bramki

    • 1 595 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Family
    Biuro nieruchomości

  • Do Kapitalnego Remontu // ok. 6km Grodzsik // Komunikacja //
    Do Kapitalnego Remontu // ok. 6km Grodzsik // Komunikacja //

    Grodzisk Mazowiecki » os. Centrum

    • 225 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Walendów

    • 985 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 980 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 880 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 460 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 8 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Międzyborów

    • 1 200 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Fiałkowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach
    1 / 20
    NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach

    Janki

    • 7 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    LOKUM Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 3 600 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 14 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 7 300 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 21 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję z przepięknym ogrodem położoną w centrum Michałowic Osiedle. Dom o powierzchni 340m2 dwukondygnacyjny przebudowany w latach 70". Na p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 749 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola
    1 / 13
    Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola

    Stefanowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centru...

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 720 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Raszyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości