• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(202)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Posesja na sprzedaż
    1 / 15
    Posesja na sprzedaż

    Stara Wieś

    • 2 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednopiętrowy z piwnicą, piętro domu jest w drzewie, dwie łazienki, klimatyzacja oraz panele fotowoltaiczne na 6 kW. Na terenie posesji znajduje się garaż z kanałem, dom letnis...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 760 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Stara Wieś

    • 2 220 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 770 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 2 180 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący dom blisko PKP
    1 / 19
    Wolnostojący dom blisko PKP

    Chotomów

    • 1 399 146 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 2
    Dom bliźniak

    Jabłonna

    • 1 340 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Chotomów

    • 2 490 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Boża Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 950 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 2 100 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2
    1 / 20
    Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2

    Jabłonna

    • 2 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portland Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Stara Wieś

    • 1 700 000 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 3 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Stara Wieś

    • 850 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 3 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy
    1 / 8
    Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy

    Celestynów

    • 167 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI STELMASZAK - Marzena Stelmaszak
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 1 250 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pieńków ul. Szeroka

    Pieńków » ul. Szeroka

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w miejscowości Pieńków, w otoczeniu zieleni i natury, w zacisznej i spokojn...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie
    1 / 4
    Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie

    Jatne

    • 195 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam zamienię lub sprzedam dom w okolicach Augustowa i parku Biebrzańskiego .Dom nadaje się do zamieszkania.W domu jest kuchnia 2pokoje jest łazienka, przedpokój komora w komorze...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn
    1 / 11
    Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 1 300 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokali...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...