• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(537)
  • 1 / 4
    Dom Brwinów

    Brwinów

    • 2 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy budynek z pełnej ceramiki o pow użytk. ok.600 m2 na działce 2500 m2 z pięknym ogrodzeniem klinkierowowym. Dom składa się z salonu z kominkiem, 6 sypialni, gabinetu, bibli...

  • Dom Michałowice
    1 / 8
    Dom Michałowice

    Michałowice

    • 3 400 000 zł cena
    • 444 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania wyjątkowo piękny dom usytuowany przy spokojnej ,kameralnej i cichej ulicy Michałowic. Powierzchnia domu to 440m2. Rok budowy 2005. Działka na której usadowiony je...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania KAMIENICA usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego przy DEPTAKU. Cena do NEGOCJACJI. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwa...

  • Siedlisko w otoczeniu natury Borowiec gm Ciepielów

    Borowiec

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej okolicy w cichej i spokojnej miejscowości Borowiec...

  • Dom Żyrardów
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 1 400 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DLA INWESTORA! Otynkowany "barankiem" dom o powierzchni całkowitej 128 m2, położony na działce o powierzchni 9445 m2 w Żyrardowie, w odległości 1200 m od stacji PKP, z możli...

  • Dom Żyrardów
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 1 494 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sliczny domek w Żyrardowie.Jest ogrodzony,posiada przesuwną bramę wjazdową.Lokalizacja domku jest przy lesie wśród domów jednorodzinnych,więc idealne miejsce na spacery.Dom zbudowa...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Swietnie usytuowana działka o powierzchni 4800m2, przy samej trasie Grodzisk- Jaktorów półtora kilometra od miasta Grodzisk. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny o p...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kosowska

    • 819 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 995 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Książenice

    • 2 350 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 050 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 2 000 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 1 249 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • działka 1 ha Raszyn
    działka 1 ha Raszyn

    Falenty Duże

    • 6 000 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    jak w tytule dom stodoła i obora wszystkie media

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom Baniocha

    Baniocha

    • 850 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom z 2017 roku dla wymagających klientów. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cena 850 000 PLN Numer zlecenia MIPY294 Powierzchnia: 84,9 m2 Liczba pokoi: 4 Rok b...

  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 770 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 1 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobiesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Adamówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Baniocha

    • 469 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Boża Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2
    1 / 6
    KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2

    Baniocha

    • 720 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pieńków ul. Szeroka

    Pieńków » ul. Szeroka

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w miejscowości Pieńków, w otoczeniu zieleni i natury, w zacisznej i spokojn...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 390 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości