• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Legionowem

(304)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 3 950 000 zł cena
    • 323 m2 powierzchnia
    • 12 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom

    Ludwinowo Zegrzyńskie

    • 900 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    przedam Dom o pow. 110 m kw. wolnostojący z mieszkalnym poddaszem działka 1000 m kw. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. 1,5 km od obwodnicy Serocka, 9 km...

  • Dom Łomianki Łomianki Dolne

    Łomianki

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy ,atrakcyjny pod względem architektonicznym, dom w zabudowie bliźniaczej, położony pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnym miejscu Łomianek . Dom( w stanie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Józefin

    Józefin

    • 4 300 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie wyjątkową posiadłość położoną 23 km od centrum Warszawy, pomiędzy miejscowościami Sulejówek i Halinów. Na hektarowej działce z urządzonym...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Falęcin

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Kanie

    • 1 070 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Otrębusy

    • 2 070 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Otrębusy

    • 1 250 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Błonie-Wieś

    • 969 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kanie

    • 1 590 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dużym tarasem i ogrodem! Rezerwacja
    1 / 2
    Dom z dużym tarasem i ogrodem! Rezerwacja

    Domaniew

    • 885 305 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Józefin

    • 3 000 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • Dom Żuków rynek pierwotny ul.

    Żuków

    • 669 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy położony w miejscowości Żuków, gm. Sochaczew.Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 87 m2 położony na działce o powierzchni 832 m2.Sprzedawany...

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...

  • Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

    Otrębusy

    • 780 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości OtrębusyLokalizacja:  Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Konik

    Nowy Konik

    • 950 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Nowy Konik, ul. Płocka | bliźniak 118,5 m | działka 400 m | stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy połówkę bliźniaka o powierzchni 118,5 m, położoną w miejscowo...

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.
    1 / 16
    Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.

    Michałów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cisza i spokój, zielona okolica i niski koszt wykończenia - dom, w którym naprawdę można odetchnąć i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla rodziny. Dom w zabudowie bliźniaczej gdzie...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....