• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Lublin

(8)
  • Mieszkanie Lublin LSM, Mickiewicza os., Wallenroda
    Mieszkanie Lublin LSM, Mickiewicza os., Wallenroda

    Lublin

    • 315 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m² na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną...

  • Furmańska  3 pokoje  dla rodziny lub inwestora
    1 / 8
    Furmańska 3 pokoje dla rodziny lub inwestora

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie. Położenie...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego

    Lublin

    • 409 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na LSM - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa

    Lublin

    • 456 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szczegółowy opis: Czy marzysz o idealnym miejscu, które stanie się Twoją oazą spokoju w tętniącym życiem mieście? Mieszkanie na ul. Puławskiej to oferta, której nie możesz przegap...

  • Mieszkanie w centrum Lublina, ul Lipowa

    Lublin

    • 509 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŁAZIENKA ŚWIEŻO PO REMONCIE: Nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowaOddzielne WC RESZTA MIESZKANIA:Drewniany parkiet na podłogach (klimat!)Okna plastikowe (cicho i ci...

  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,O...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do największych atutów mieszkania należy doskonała lokalizacja- osiedle LSM/Rury. Bezpośrednie sąsiedztwo urzędów i sądów, centrum finansowego mieszczącego większość znanych banków...