• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zakopane +20 km
  • Legnica
  • Będzin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zakopanem

(141)
  • Działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 8
    Działka budowlana w spokojnej okolicy

    Bańska Niżna

    • 195 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasne...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Dom Trybsz

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM Z BALI W TRYBSZU - GOTOWY NA ZYSK I WYPOCZYNEK Marzysz o własnym kawałku Podhala? To nie jest zwykły dom - to bezproblemowa inwestycja i gwarancja błyskawi...

  • Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób
    1 / 13
    Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób

    Poronin

    • 1 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    TYLKO 5km od centrum Zakopanego Dom na wyłączność ( bez gospodarzy) na max 20 osób.9 oddzielnych pokoi, wszystkie posiadają łazienki, TV, ręczniki. W pełni wyposażona kuchnia i sa...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 449 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...

  • Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!
    1 / 2
    Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!

    Bańska Niżna

    • 2 490 000 zł cena
    • 19 721 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA WIDOKOWA BLISKO TERM – BAŃSKA NIŻNA | 1,97 HA | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY UNIKALNA LOKALIZACJA POD INWESTYCJĘ TURYSTYCZNĄ – 2 KM OD TERM Na sprzedaż WYJĄTKOWA DZIAŁKA WIDOKOWA...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkania Koscielisko ,widok
    1 / 3
    Mieszkania Koscielisko ,widok

    Kościelisko

    • 472 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 24 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Dom Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 2 450 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Przestronn...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Piękna działka widokowa u stóp TATR
    1 / 5
    Piękna działka widokowa u stóp TATR

    Suche

    • 299 000 zł cena
    • 6 419 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolna idealnie nadająca się pod osadę glampingową. Znajduje się w turystycznej miejscowości Suche koło Zakopanego. Numer ewidencyjny 820/3...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kościelisko

    • 5 678 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 10 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Bystre

    • 800 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 1 554 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Bystre

    • 650 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 1 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości