• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zakopanem

(61)
  • 1 / 3
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Szaflarach z widokiem na część Tatr, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednoro...

  • Działki rolne w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 125 300 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne w Rzepiskach, bez dojazdu, położone poza planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy jednej działki o pow. 7,16ar ! dz...

  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • 3 działki w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sied...

  • Działka budowlana w Szaflarach Bór
    1 / 13
    Działka budowlana w Szaflarach Bór

    Bór

    • 356 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY – SZAFLARY, BÓR | 1132 m² | PODHALE IDEALNE MIEJSCE NA DOM W GÓRACH LUB INWESTYCJĘ – SPOKÓJ, WIDOKI I DOSKONAŁA LOKALIZACJA Na sprzedaż dzia...

  • Działka budowlana w Dzianiszu
    1 / 16
    Działka budowlana w Dzianiszu

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Dzianisz, gmina Kościelisko, powiat tatrzański Powierzchnia: 1271 m2 Cena: 550 000 zł Działka nr. ewid: 803/436 Działka w kształcie z...

  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Działka budowlana
    1 / 14
    Działka budowlana

    Szaflary

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA BUDOWLANA SZAFLARY – WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA KOMUNIKACJA | 1100 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²
    1 / 15
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH – 2331 m²

    Rzepiska

    • 799 000 zł cena
    • 2 331 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 2331 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW
    1 / 16
    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW

    Gronków

    • 499 000 zł cena
    • 16 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE 1,65 HA – GRONKÓW | PODHALE | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY DUŻA NIERUCHOMOŚĆ Z CZĘŚCIĄ BUDOWLANĄ – IDEALNA POD ZABUDOWĘ I INWESTYCJĘ Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK RO...

  • WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2
    1 / 16
    WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH | 1310 m2

    Rzepiska

    • 480 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ WIDOKOWA DZIAŁKA W RZEPISKACH 1309 m² | PANORAMA TATR | DOJAZD ASFALTOWY | IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ To idealna propozycja dla osób poszukujących: ✔ DZIAŁKI POD...

  • Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka
    1 / 16
    Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka

    Czerwienne

    • 379 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1134 m² – Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m², położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul....

  • Działka rolna w Czarnym Dunajcu
    1 / 5
    Działka rolna w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 140 000 zł cena
    • 5 345 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE – CZARNY DUNAJEC | 5345 m² | PODHALE GRUNTY INWESTYCYJNE – SPOKÓJ, NATURA I POTENCJAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Cz...

  • Działka budowlana w Poronienie (B)
    1 / 16
    Działka budowlana w Poronienie (B)

    Poronin

    • 367 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – 854 m² | ZAKOPANE | BLISKO HARENDY I PKP ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ LUB DOM – DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ZAKOPANEM Na sprzedaż działka o powierzchni 854 m...

  • Działka budowlana w Starem Bystrem
    1 / 16
    Działka budowlana w Starem Bystrem

    Stare Bystre

    • 198 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Starem Bystrem! I działka: nr ew. 1282/11 o pow.: 721 m2, II działka: nr ew. 1282/12 o pow.: 733 m2 III działka: nr ew. 1282/9 o pow. 793 m2 -...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału
    1 / 6
    Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału

    Bańska Wyżna

    • 99 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI - Powierzchnia: 986m2 - Numer ewidencyjny: 1829/17 - Kształt: prostokąt - Wymiary orientacyjne: ok. 25m x 34m - Ukształtowanie terenu: lekkie nachylenie -...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 750 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki
    1 / 10
    Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki

    Rzepiska

    • 358 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA TATRY | 1270 m² | PRĄD NA DZIAŁCE RZEPISKA, POTOK BRYJÓW Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (Potok B...