• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zakopanem

(61)
  • Działka budowlana Kościelisko
    1 / 2
    Działka budowlana Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę | 685 m | Panorama Giewontu | Kościelisko Są działki z widokiem. I są działki, które mają gotowy potencjał inwestycyjny. Ta nieruchomość łączy jedno...

  • Na sprzedaż działka budowlano-rolna
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlano-rolna

    Stare Bystre

    • 479 000 zł cena
    • 16 328 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położ...

  • Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz
    1 / 14
    Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz

    Dzianisz

    • 597 000 zł cena
    • 5 410 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej z rozległy...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud
    1 / 5
    Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud

    Kościelisko

    • 3 500 000 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących – jednego domu większego oraz...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...

  • Działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 8
    Działka budowlana w spokojnej okolicy

    Bańska Niżna

    • 195 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasne...

  • Działka budowlana 15 km od Zakopanego
    1 / 9
    Działka budowlana 15 km od Zakopanego

    Dzianisz

    • 550 000 zł cena
    • 1 271 m2 powierzchnia
    • 433 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3 km od Term Chochołowskich - Dzianisz Działka nr ewid. 803/436 Powierzchnia: 1271 m2 Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 36x34 m Dojazd:...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!
    1 / 2
    Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!

    Bańska Niżna

    • 2 490 000 zł cena
    • 19 721 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA WIDOKOWA BLISKO TERM – BAŃSKA NIŻNA | 1,97 HA | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY UNIKALNA LOKALIZACJA POD INWESTYCJĘ TURYSTYCZNĄ – 2 KM OD TERM Na sprzedaż WYJĄTKOWA DZIAŁKA WIDOKOWA...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • 1 / 4
    Działka Suche

    Suche

    • 750 000 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 5.460m2. Działka z dojazdem przez RAFACZÓWKI, położona w otoczeniu natury - górskich łąk, lasów i widoków na Tatry. W pobliżu...

  • Działka budowlana w górach Dzianisz
    1 / 10
    Działka budowlana w górach Dzianisz

    Dzianisz

    • 599 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 811/1 o powierzchni 1443m2 położona w miejscowości Dzianisz (około 10 km od Zakopanego i 5 km od Term Chochołowskich). Na działce media: prąd i wod...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...