• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zakopanem

(142)
  • Działka rolna w Czarnym Dunajcu
    1 / 5
    Działka rolna w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 140 000 zł cena
    • 5 345 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE – CZARNY DUNAJEC | 5345 m² | PODHALE GRUNTY INWESTYCYJNE – SPOKÓJ, NATURA I POTENCJAŁ NA PRZYSZŁOŚĆ Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Cz...

  • Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.
    1 / 16
    Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.

    Murzasichle

    • 3 999 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 6 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży. Mieć taką ofertę na naszej stronie to ogromna przyjemność. Zapraszamy Pa...

  • Działka budowlana w Poronienie (B)
    1 / 16
    Działka budowlana w Poronienie (B)

    Poronin

    • 367 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA – 854 m² | ZAKOPANE | BLISKO HARENDY I PKP ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ LUB DOM – DOSKONAŁA LOKALIZACJA W ZAKOPANEM Na sprzedaż działka o powierzchni 854 m...

  • Działka budowlana w Starem Bystrem
    1 / 16
    Działka budowlana w Starem Bystrem

    Stare Bystre

    • 198 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Starem Bystrem! I działka: nr ew. 1282/11 o pow.: 721 m2, II działka: nr ew. 1282/12 o pow.: 733 m2 III działka: nr ew. 1282/9 o pow. 793 m2 -...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr
    1 / 16
    Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr

    Kościelisko

    • 3 200 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WILLA | 136,7 m² CAŁKOWITEJ POWIERZCHNI DZIAŁKA 422,41 m² (UDZIAŁ W GRUNCIE) UL. RYSULÓWKA | KOŚCIELISKO WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W MALOWNICZYM OTOCZENIU TATR Na sprzedaż unikalna...

  • Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż
    1 / 2
    Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż

    Kościelisko

    • 640 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja
    1 / 4
    Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja

    Kościelisko

    • 385 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 20 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą asfal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału
    1 / 6
    Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału

    Bańska Wyżna

    • 99 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI - Powierzchnia: 986m2 - Numer ewidencyjny: 1829/17 - Kształt: prostokąt - Wymiary orientacyjne: ok. 25m x 34m - Ukształtowanie terenu: lekkie nachylenie -...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 750 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny
    1 / 15
    Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY | 220 m² DZIAŁKA 6,5 AR | SPOKOJNA OKOLICA GLICZARÓW DOLNY Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osó...

  • Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki
    1 / 10
    Widokowa działka w Rzepiskach – blisko Białki

    Rzepiska

    • 358 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA TATRY | 1270 m² | PRĄD NA DZIAŁCE RZEPISKA, POTOK BRYJÓW Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Rzepiska (Potok B...

  • Działka budowlana Kościelisko
    1 / 2
    Działka budowlana Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 100 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę | 685 m | Panorama Giewontu | Kościelisko Są działki z widokiem. I są działki, które mają gotowy potencjał inwestycyjny. Ta nieruchomość łączy jedno...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT WIDOK NA TATRY GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY Kościelisko, ul. Karpielówka 54 Powierzchnia: 64,5 m² Taras: 17,08 m² Rynek wtórny | Apartament inwestycyjny / mies...

  • Na sprzedaż działka budowlano-rolna
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlano-rolna

    Stare Bystre

    • 479 000 zł cena
    • 16 328 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położ...

  • DREWNIANA WILLA POD TATRAMI W KOŚCIELISKU
    1 / 15
    DREWNIANA WILLA POD TATRAMI W KOŚCIELISKU

    Kościelisko

    • 2 400 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 28 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WILLA | 85 m² UDZIAŁ W DZIAŁCE 321,28 m² UL. RYSULÓWKA | KOŚCIELISKO GOTOWA DO ZAMIESZKANIA NIERUCHOMOŚĆ W OTOCZENIU TATR Na sprzedaż wyjątkowa willa położona przy ul. Rysulówka...

  • Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz
    1 / 14
    Zasypiaj przy szumie potoku – Dzianisz

    Dzianisz

    • 597 000 zł cena
    • 5 410 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń Cię nie ogranicza, a sąsiedzi nie zaglądają w okna? Ta wyjątkowa nieruchomość w Dzianiszu to rzadkie połączenie dużej części budowlanej z rozległy...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...