• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pilawa +20 km
  • Lipowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakopanem

(48)
  • Dom Kościelisko

    Kościelisko

    • 1 500 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania PIĘTRO DOMU z garażem i piwnicą. WSPANIAŁY, WIDOK na PANORAMĘ TATR. ŚWIETNA lokalizacja : blisko Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Witów- Ski, narciarski...

  • Biznes w górach | 3 domy | Bukowina
    1 / 15
    Biznes w górach | 3 domy | Bukowina

    Bukowina Tatrzańska

    • 3 825 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 18 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ INWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALA Na sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonuj...

  • Pensjonat Murzasichle. NOWA NIŻSZA CENA!
    1 / 16
    Pensjonat Murzasichle. NOWA NIŻSZA CENA!

    Murzasichle

    • 3 999 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PENSJONAT Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA TATRY – MURZASICHLE | 750 m² | 27 POKOI GOTOWY BIZNES W SERCU PODHALA – NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż WYJĄTKO...

  • Dom z widokiem | Zakopane | inwestycja

    Sierockie

    • 1 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W STYLU ZAKOPIAŃSKIM | WIDOK NA GÓRY | INWESTYCJA I PRYWATNY AZYL Nieruchomość, która łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: komfortowy dom w górach oraz realny potencjał do...

  • Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym
    1 / 16
    Działka z rozpoczętą budową w Dzianiszu Górnym

    Dzianisz

    • 599 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ | 1287 m² | DZIANISZ GÓRNY | GMINA KOŚCIELISKO Twoje miejsce w sercu Podhala przestrzeń, widok i gotowy start inwestycji W malowniczej części Dzianisz...

  • Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.
    1 / 16
    Pensjonat Laskosia. Powiat tatrzański.

    Murzasichle

    • 3 999 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 6 153 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży. Mieć taką ofertę na naszej stronie to ogromna przyjemność. Zapraszamy Pa...

  • Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr
    1 / 16
    Ekskluzywna Willa w otoczeniu Tatr

    Kościelisko

    • 3 200 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WILLA | 136,7 m² CAŁKOWITEJ POWIERZCHNI DZIAŁKA 422,41 m² (UDZIAŁ W GRUNCIE) UL. RYSULÓWKA | KOŚCIELISKO WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W MALOWNICZYM OTOCZENIU TATR Na sprzedaż unikalna...

  • Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny
    1 / 15
    Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY | 220 m² DZIAŁKA 6,5 AR | SPOKOJNA OKOLICA GLICZARÓW DOLNY Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DREWNIANA WILLA POD TATRAMI W KOŚCIELISKU
    1 / 15
    DREWNIANA WILLA POD TATRAMI W KOŚCIELISKU

    Kościelisko

    • 2 400 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 28 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WILLA | 85 m² UDZIAŁ W DZIAŁCE 321,28 m² UL. RYSULÓWKA | KOŚCIELISKO GOTOWA DO ZAMIESZKANIA NIERUCHOMOŚĆ W OTOCZENIU TATR Na sprzedaż wyjątkowa willa położona przy ul. Rysulówka...

  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...

  • Dom Kościelisko
    1 / 11
    Dom Kościelisko

    Kościelisko

    • 5 000 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 27 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rezydencja z naturalnego bala (płaza) | 185 m | 2700 m | Panorama Giewontu | Kościelisko / Zakopane W widokowej części Kościeliska, na przestronnej działce o powierzchni 2700 m, po...

  • Dom w Bańskiej Wyżnej
    1 / 16
    Dom w Bańskiej Wyżnej

    Bańska Wyżna

    • 1 395 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM – BAŃSKA WYŻNA | 271 m² | PODHALE PRZESTRZEŃ, KOMFORT I GÓRSKI KLIMAT – IDEALNY DOM DO ZAMIESZKANIA LUB INWESTYCJI Na sprzedaż PRZESTRONNY DOM W BAŃSKI...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • 20 miejsc noclegowych - kompleks apartamentów 23%VAT
    1 / 16
    20 miejsc noclegowych - kompleks apartamentów 23%VAT

    Kościelisko

    • 4 795 770 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 26 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż w pełni wyposażone apartamenty zlokalizowane w połowie bliźniaka, oddane do użytkowania w 2023 roku. Budynek usytuowany w kompleksie, który cieszy się dużą popularnośc...

  • Dom Dzianisz
    1 / 16
    Dom Dzianisz

    Dzianisz

    • 1 499 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KLIMATYCZNY DOM W GÓRACH – DZIANISZ | 178 m² | WIDOK NA TATRY TRADYCYJNY DOM Z DUSZĄ W SERCU PODHALA Na sprzedaż WYJĄTKOWY, KLIMATYCZNY DOM W DZIANISZU, położony w malowniczej miej...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Dom Trybsz

    Trybsz

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM Z BALI W TRYBSZU - GOTOWY NA ZYSK I WYPOCZYNEK Marzysz o własnym kawałku Podhala? To nie jest zwykły dom - to bezproblemowa inwestycja i gwarancja błyskawi...

  • Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób
    1 / 13
    Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób

    Poronin

    • 1 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    TYLKO 5km od centrum Zakopanego Dom na wyłączność ( bez gospodarzy) na max 20 osób.9 oddzielnych pokoi, wszystkie posiadają łazienki, TV, ręczniki. W pełni wyposażona kuchnia i sa...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...