• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakopanem

(48)
  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Czarny Dunajec

    • 2 999 000 zł cena
    • 671 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kościelisko

    • 9 000 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 27 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dzianisz

    • 4 390 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kościelisko

    • 10 999 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 21 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kościelisko

    • 3 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 19 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • Do sprzedania dom w Czarnym Dunajcu
    1 / 7
    Do sprzedania dom w Czarnym Dunajcu

    Czarny Dunajec

    • 210 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom drewniany z bali do remontu o powierzchni około 90 mkw., na parterze 4 pomieszczenia, na poddaszu jedno, wpisany do wojewódzkiej ewidencji zabytków, działka 5ar, dostęp do drog...

  • Bliźniak Kościelisko Szeligówka

    Kościelisko

    • 990 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połówka bliźniaka (samodzielne mieszkanie) w zespole trzech budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym. * trzy sypialnie * wentylacja mechaniczna z rekuper...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Nowy Targ

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Nowym Targu w pięknej malowniczej okolicy. Więcej informacji pod nr tel. : [tel].

  • Dom w Odrowążu

    Odrowąż

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek położony w Odrowążu o powierzchni ok. 210mkw. z lat 80-tych, na działce o powierzchni 838mkw. Suteryny i I piętro po generalnym remoncie, parter do zrobienia. W budynku zna...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szlembark

    • 1 350 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kluszkowce

    • 1 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 2 700 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Do sprzedania kamienica w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania piętrowa kamienica z budynkiem usytuowanym w podwórzu w Nowym Targu przy ulicy Długiej, o powierzchni ok. 200mkw, na działce 0,244ar. Elewacja od ulicy i jedna ściana...

  • Do sprzedania dom w centrum Nowego Targu
    Do sprzedania dom w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jabłonka

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Maniowy

    • 1 750 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 10
    Dom szeregowiec

    Sromowce Wyżne

    • 990 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Łapsze Wyżne

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom z widokiem na Pieniny – 174 m²

    Krośnica » ul. Flisacka

    • 1 698 900 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 8 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna obniżka! Dom taniej o ponad 86 tys. zł – nowa cena 1 698 900 zł.Nowoczesny Dom z Widokiem na Pieniny – 174 m², 20 arów, Krośnica, Gotowy do Zamieszkania Na sprzedaż ofe...

  • Dom do sprzedania
    Dom do sprzedania

    Dursztyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w Dursztynie w centrum wsi wyposazony pod gosci 8 pokoi + wyposazona kawiarnia piętro niżej. Z tylu domu dzialka .Łączna powierzchnia 3111mk2.Powierzchnia budynk...

  • Dom 3 kondygnacyjny z ogrodem i garażem

    Krośnica » ul. Dziołki

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ochotnica Górna ul. os. Białówka

    Ochotnica Górna » os. Białówka

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nieruchom...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowy Targ

    • 1 978 851 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 11 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość zabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 200 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: Prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38, 4832/34, 4...

  • Działka z domem nad Dunajcem
    1 / 8
    Działka z domem nad Dunajcem

    Ostrowsko

    • 1 300 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położona działka nad Dunajcem u podnóża Gorc, z widokiem na Tatry, 5 km od Nowego Targu, 10 km od Białki Tatrzańskiej, 20 km od Zakopanego. Dom wolnostojacy 165 m2, dwa pi...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Nieruchomość - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 000 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38,...

  • DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE
    1 / 16
    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - ŁAPSZE NIŻNE

    Łapsze Wyżne

    • 549 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut. ADRES: ul. Długa 29 - Łapsze Niżne Lokalizacja: [url] Dom...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...

  • Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn
    1 / 14
    Drewniany dom z widokiem na Tatry – Dursztyn

    Dursztyn

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DREWNIANY DOM | 9 POKOI DZIAŁKA 5576 m² | WIDOK NA TATRY DURSZTYN, UL. DŁUGA 1 Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość...

  • Do sprzedania budynek mieszkalny w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 350 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania budynek mieszkalny położony na osiedlu Rekuckiego w Nowym Targu o powierzchni użytkowej 162mkw, na działce 0,334ar. Przyłączona woda, prąd, gaz , kanalizacja. W bud...

  • Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja
    Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja

    Niedzica

    • 1 300 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony...

  • Dom Wolnostojący w Lipnicy Wielka
    1 / 16
    Dom Wolnostojący w Lipnicy Wielka

    Lipnica Wielka

    • 490 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 681 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM LIPNICA WIELKA | ok. 223 m² | działka 1132 m² PRZESTRONNY DOM Z ZABUDOWANIAMI GOSPODARCZYMI BLISKO JEZIORA ORAWSKIEGO I GRANICY ZE SŁOW...