• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Będzin +20 km
  • Zakopane
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zakopanem

(142)
  • Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane
    Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane

    Kościelisko

    • 1 500 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam apartament mieszkalny,dwupoziomowy, wyposażony, w Kościelisku k / Zakopanego, Lokal jest usytuowany w budynku przy ul. Karpielówka na piętrze i poddaszu. Całkowita powie...

  • Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec różne wielkości

    Biały Dunajec

    • 1 777 777 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec. 7 km od Zakopanego, blisko do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Szaflary... Jest kilka działek o różnych pow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Odrowążu

    Odrowąż

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek położony w Odrowążu o powierzchni ok. 210mkw. z lat 80-tych, na działce o powierzchni 838mkw. Suteryny i I piętro po generalnym remoncie, parter do zrobienia. W budynku zna...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 422 720 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 2 009 800 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 13 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kluszkowce

    • 1 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 761 940 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jabłonka

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Maniowy

    • 1 750 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 10
    Dom szeregowiec

    Sromowce Wyżne

    • 990 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty z widokiem na panoramę Tatr

    Jabłonka » ul. Magurska

    • 419 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Twój apartament w sercu Orawy!Luksusowe apartamenty w Jabłonce – tylko 12 wyjątkowych mieszkań! - Zostało tylko 7 dostępnych!Marzysz o własnym miejscu w górach? Osiedle Pod Ma...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość zabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 200 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: Prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38, 4832/34, 4...

  • Nieruchomość niezabudowana - Jabłonka

    Jabłonka

    • 123 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numer...

  • Działka budowlana na Podhalu
    1 / 4
    Działka budowlana na Podhalu

    Podszkle

    • 75 000 zł cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podhale - w pięknej miejscowości PODSZKLE znajduje się działka budowlana którą możesz kupić . Zlokalizowana w centrum osiedla przy drodze utwardzonej i sieci energetycznej wiel...

  • Nieruchomość - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 1 000 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży prawo własności do nieruchomości gruntowej położonej w Zubrzycy Dolnej Gminie Jabłonka złożonej z dz. o nr ewid. 4792/38,...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 4
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 840 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w strefie Planu Miejscowego ozn. 58.2 MN/MT i 16.1Zw w oparciu o który ustalone zostało przeznaczenie terenu: * podstawowe: - tereny zabudowy mieszkaniow...

  • DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC
    1 / 9
    DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC

    Dział

    • 119 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ 10 DZIAŁEK ROLNYCH W MIEJSCOWOŚCI DZIAŁ, GM. CZARNY DUNAJEC ŁĄCZNA POWIERZCHNIA DZIAŁEK: 1,3393 ha (13393 m2) NR DZIAŁKI - POWIERZCHNIA - KLASOUŻYTEK - OZNACZENIE W...

    1 / 9

    Kluszkowce

    • 700 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatry. Położona w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: Wdżar Kluszkowce - to ośro...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości