• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zakopanem

(142)
  • Dom Kościelisko
    1 / 11
    Dom Kościelisko

    Kościelisko

    • 5 000 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 27 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rezydencja z naturalnego bala (płaza) | 185 m | 2700 m | Panorama Giewontu | Kościelisko / Zakopane W widokowej części Kościeliska, na przestronnej działce o powierzchni 2700 m, po...

  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Dom w Bańskiej Wyżnej
    1 / 16
    Dom w Bańskiej Wyżnej

    Bańska Wyżna

    • 1 395 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM – BAŃSKA WYŻNA | 271 m² | PODHALE PRZESTRZEŃ, KOMFORT I GÓRSKI KLIMAT – IDEALNY DOM DO ZAMIESZKANIA LUB INWESTYCJI Na sprzedaż PRZESTRONNY DOM W BAŃSKI...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Dom na sprzedaż w Gronkowie
    1 / 4
    Dom na sprzedaż w Gronkowie

    Gronków

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I ZABUDOWANIAMI – GRONKÓW | 2,95 HA | PODHALAŃSKI KLIMAT PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNE SIEDLISKO LUB INWESTYCJA Na sprzedaż DOM WOLNOSTOJĄCY Z ZABUDOW...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. Nędzy Kubińca

    Kościelisko » ul. Nędzy-Kubińca

    • 1 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Biuro Nieruchomości "Michalik " z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjny Apartament wykonany i umeblowany w wy...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • 20 miejsc noclegowych - kompleks apartamentów 23%VAT
    1 / 16
    20 miejsc noclegowych - kompleks apartamentów 23%VAT

    Kościelisko

    • 4 795 770 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 26 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż w pełni wyposażone apartamenty zlokalizowane w połowie bliźniaka, oddane do użytkowania w 2023 roku. Budynek usytuowany w kompleksie, który cieszy się dużą popularnośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Dzianisz
    1 / 16
    Dom Dzianisz

    Dzianisz

    • 1 499 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KLIMATYCZNY DOM W GÓRACH – DZIANISZ | 178 m² | WIDOK NA TATRY TRADYCYJNY DOM Z DUSZĄ W SERCU PODHALA Na sprzedaż WYJĄTKOWY, KLIMATYCZNY DOM W DZIANISZU, położony w malowniczej miej...

  • Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud
    1 / 5
    Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud

    Kościelisko

    • 3 500 000 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących – jednego domu większego oraz...

  • Mieszkanie Kościelisko ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

    Kościelisko » rondo 2 Pułku Strzelców Konnych

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Michalik z Zakopanego ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na pierwszym piętrze niedużego apartamentowca w Kościelisku pr...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Czarna Góra działka budowlana
    Czarna Góra działka budowlana

    Czarna Góra

    • 310 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Czarna Góra. Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabu...

  • Działka budowlana Czarna Góra
    Działka budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 299 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlana o powierzchni 870 m2 wraz z wyznaczoną służebnością dojazdu do działek sąsiednich. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczym miejscu w Gminie Bukowin...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 11
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 479 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na sprzedaż, zlokalizowanego w malowniczym rejonie Kościeliska. Ten wspaniały apartament znajduje się przy ulicy Strze...

  • Apartament w Kościelisku
    1 / 15
    Apartament w Kościelisku

    Kościelisko

    • 499 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 21 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament usytuowany w malowniczej miejscowości Kościelisko, przy ul. Strzelców Podhalańskich 42. Rynek wtórny, budynek oddany do użytku w 2013 roku. Ten niezamieszkan...

  • Sprzedam mieszkanie w Poroninie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Poroninie

    Poronin

    • 690 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 20 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w Poroninie, tuż przy granicy administracyjnej Zakopanego. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, posiada balkon i komórkę l...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...