• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • działka inwestycyjna przy trasie Łodź - Katowice DK91
    1 / 2
    działka inwestycyjna przy trasie Łodź - Katowice DK91

    Stara Gadka

    • 6 800 000 zł cena
    • 27 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną z MPZP zlokalizowaną przy trasie DK91. Tylko 5 km do węzła S8 a z stamtąd 5 km do węzła A1.

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów
    1 / 3
    Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów

    Orzk

    • 267 700 zł cena
    • 17 422 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu LD1M/GUp/5/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż  z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Wynajmę - nawiąże współpracę .
    1 / 10
    Wynajmę - nawiąże współpracę .

    Łódź

    • 17 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lub nawiąże współpracę . Teren 1310 metr/kw . Budynek parter 160 mtr/kw .Pierwsze piętro 160 metr/kw . Budynek posiada wszystkie media. Teren wy kostkowany / parking zewnęc...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...

  • SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 23 000 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 643 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinna w centrum Łodzi Przewidywany PUM +/- 12000 Więcej informacji Kontakt: Linda Twarowska [tel] LINK DO OFERTY:...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini
    1 / 16
    Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini

    Łódź

    • 38 500 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD - z altaną z tarasem 5x4 m2 , zagospodarowana - liczne nasadzenia : dwa rodzaje winorośli, drzewa owocowe: jabłonie - stare odmiany, śliwy, byliny, krzewy ozdobne, aro...

  • Raciborowice budynki produkcyjne JESZCZE NIŻSZA CENA
    1 / 4
    Raciborowice budynki produkcyjne JESZCZE NIŻSZA CENA

    Raciborowice

    • 280 000 zł cena
    • 13 690 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt V GUp 85/20 Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruch...

  • działka ROD ŁÓDŻ, Aleja Unii Lubelskiej

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    przedam prawa do działki na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych na terenie Łodzi, ul. Aleja Unii Lubelskiej o powierzchni 320 m2. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa,...

  • BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm
    1 / 2
    BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm

    Łódź

    • 32 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowirtual wirtualne biuro to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie dla firm i osób fizycznych, które chcą zyskać adres w samym centrum Łodzi,przy ulicy al. Tadeusza Kościuszki 80...

  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Przytulne M-3 po remoncie 37m2 z balkonem

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Dąbrowie o powierzchni 37,2 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miesz...

  • Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis
    1 / 3
    Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis

    Łódź

    • 44 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę nad jeziorem Czarny Bród, miejscowość Trojaczek, gmina Piotrków Kujawski, działka przylega jednym bokiem do lasu, przy działce wodociąg i energia elektryczna, zagwa...