• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr

Drużbice

    • 1 800 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Pabianice

    • 520 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pabianice

    • 999 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. ks.bp. Wincentego Tymieni...

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku usytuowanego na Księżym Młynie w inwestycji 'U Scheiblera'. M...

  • Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal
    1 / 4
    Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal

    Łódź

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - nabycia lokalnego handlowo-usługowego o niepowtarzalnych walorach, znajdującego się przy jednej z głównych ulic miasta. Po gruntow...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • Lokal na Bałutach od zaraz
    1 / 10
    Lokal na Bałutach od zaraz

    Łódź

    • 550 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 27,50 m2 na 7 piętrze. Lokal znajduje się w Biurowym Centrum Biznesu w Łodzi przy ul Łagiewnickiej 54/56.Do wynajęcia od zaraz.Znakomita infrast...

  • Lokal biurowy do wynajęcia

    Łódź

    • 24 516 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa usytuowana w budynku Lumiere Center w Łodzi na ul. Łąkowej 29 - przy ul. Mickiewicza. Świetnie skomunikowany punkt w samym sercu Łodzi. Lokal znajduje się na I...

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 22 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Atrakcyjna kamienica w super lokalizacji /obok Piotrkowskiej / budowana jako ekskluzywna nieruchomość apartamentowa Budynek po ekskluzywnym, kapitalnym remoncie części wspólnych...

  • Działka siedliskowa 5000m2

    Wola Kazubowa

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam urokliwa działkę siedliskową w miejscowości Wola Kazubowa o powierzchni 5000 m2. Woda i prąd w drodze. Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.
    1 / 8
    Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.

    Łódź

    • 952 500 zł cena
    • 1 905 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.(Nowosolna) .Działka o wym.25x76 metrów.Działka położona jest 200 metrów od centrum(rynek Nowosolna).Media:prąd,wod...

  • działka w ciekawym miejscu
    1 / 2
    działka w ciekawym miejscu

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w spokojnym, ciekawym miejscu. Identyfikator działki: 106104_9.0040.281/10 Dojazd ulicą Kirasjerów. Media we własnym zakresie.

  • Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688...

    Łódź

    • 215 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis oferty | Przestronna i widna kawalerka już dostępna dla Ciebie! Oferujemy Państwu mieszkanie na Łódzkim Teofilowie obok Parku Piastowskiego. Niewątpliwym atutem tej nieruchomo...