• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 442 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 462 500 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztwie zabud...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 590 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 55 m2 w ścisłym centrum Łodzi na deptaku przy ul. Piotrkowskiej 44 . Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Teren zamknięty z możl...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie ul. al. 1 Maja

    Łódź » Polesie » ul. Al. 1 Maja

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 102,78 m2 w centrum miasta przy al. 1 Maja . Możliwość parkowania na terenie zamkniętym....

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Tramwajowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Tramwajowa

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,73 m2 na inwestycji Primo II przy ul. Tramwajowej 17B w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2020 r. w bliskim sąsiedztw...

  • Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 30 m2 na parterze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy z ochroną. Miejsca parkingowe przed posesją. O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. gen. Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 300 m2 zlokalizowany na Julianowie w okolicy ul. Bema . Działka o pow. 458 m2, dwie bramy na pilota. Parter: Salon z wy...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Hetmańska

    Łódź » Widzew » ul. Hetmańska

    • 3 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79,56 m2 na Janowie przy al. Hetmańskiej . Osiedle mieszkaniowe w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjn...

  • Lokal Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 48 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 2540 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Ketlinga

    Łódź » Widzew » ul. Ketlinga

    • 570 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,28 m2 na Janowie przy ul. Ketlinga . Osiedle Szlacheckie I, teren ogrodzony. Blok z 2008 r. w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Lokal Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 10 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy o ogólnej pow. 112 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Lokal jest w trakcie generalnego remontu (m.in. wymieniona instalacj...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Andrzejów ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 1 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wynajęcia utwardzona działka o pow. 400 m2 , położoną w pierwszej linii przy ulicy Rokicińskiej . Dzięki swojemu położeniu blisko zjazdu A1, działka jest idealna na mały pu...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 494 000 zł cena
    • 1 885 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Łodzi na Widzewie (os. Nowosolna) z pozwoleniem na budowę. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Dostępne działki...