• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje
    1 / 6
    Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie przy ul. Berlińskiego 22 w Łodzi, 2-pokojowe, w pełni umeblowane, przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji blisko park...

  • Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze
    Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka naprzeciwko Manufaktury przy ul. Drewnowskiej 33. Nieruchomość: Kamienica z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum. Ogrzewanie elektryczne, 19,4...

  • Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję
    1 / 14
    Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję

    Łódź

    • 1 260 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na granicy Łodzi i Andrespola z ogromnym potencjałem — idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora szukającego domu pod wynajem, działalność usługową,...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pok...

  • Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 12,53 m² + antresola ok. 6 m², położona na parterze budynku przy ul. Legionów 80. Nieruchomość:...

  • Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice
    1 / 16
    Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice

    Pabianice

    • 880 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. Łaska Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku...

  • Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75
    1 / 8
    Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75

    Łódź

    • 1 260 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury. Ni...

  • Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica
    1 / 12
    Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica

    Łódź

    • 269 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna
    1 / 9
    Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna

    Łódź

    • 950 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Kilińskiego 227 w Łodzi (Górna). Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 17 m² znajduje się na 3 piętrze w kamien...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszoweŁódź Złotno - Nowe mieszkanie z OGRODEM 55 m²! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100**Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się w codzienną wygodę.Na sprzedaż...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Komuny Paryskiej

    Łódź » Śródmieście » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 12 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m², składające się z 4 pokoi, położone n...

  • Dom ponad horyzontem zdarzeń
    1 / 16
    Dom ponad horyzontem zdarzeń

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia przytulna kawalerka z pięknym widokiem na miasto, położona na 11. piętrze wieżowca z windą przy ul. Leczniczej 1/7 – blisko centrum...

  • Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice

    Pabianice

    • 20 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice od 35 m2 do 160 m2. I piętro bardzo dobra lokalizacja. Cena od 30 zł za 1 m2

  • Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew
    1 / 11
    Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew

    Łódź

    • 355 900 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź. !! Nie pobieramy prowizji od Kupującego !! LOKALIZACJ...

  • M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²
    1 / 7
    M4 I do generalnego remontu I 57 m² I 6300 m²

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź, ul. Pasieczna

    Łódź

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    3 pokoje 56 m² Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osied...

  • Twoja zielona przystań obok Wenecji
    1 / 16
    Twoja zielona przystań obok Wenecji

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bie...

  • Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników L...