• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Działka Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż inwestycyjna działka gruntu o pow. 300 m2 na Widzewie Wschodzie przy ul. Rokicińskiej. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa usługowo-mieszkaniowa. Na...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 750 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 9,5 m2 , idealny na gabinet lekarski, psychologiczny, terapeutyczny lub inny rodzaj działalności medycznej. Nieruchomość zlokalizowana j...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 442 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 6 000 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Bałutach (os. Rogi). Działka o pow. 3313 m2 w otulinie Lasu Łagiewnic...

  • Dom Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 390 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowo urządzone mieszkanie o pow. 31 m2 w centrum Łodzi między ul. Piotrkowską 217 a al. Kościuszki 132 na inwestycji Strefa PROGRESS. Osiedle strzeżone. W o...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki ul. Opolska

    Łódź » Widzew » ul. Opolska

    • 507 150 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Łódź Górna ul. inż. Stefana Skrzywana

    Łódź » Górna » ul. Skrzywana

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 48 m2 powierzchni biurowej + udział w części wspólnej 16 m2 w zrewitalizowanym budynku z czerwonej cegły SKRZYWANA FACTORY . Biuro jest w pełni umeblowane i do...

  • Dom Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Dom Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 3 240 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 150 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza . Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej ka...

  • Dom Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 16 750 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn na I piętrze o pow. 670 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Budynek pos...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Lokal Łódź Śródmieście ul. Stefana Jaracza

    Łódź » Śródmieście » ul. Jaracza

    • 10 500 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - biurowy o ogólnej pow. 488 m2 w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Stafana Jaracza. Lokal znajduje się w odrestaurowanej secesyjnej kami...

  • Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 24 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal usytuowany jest na I piętrze. O...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 102 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 5400 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...