• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Parcele-Rębków
  • Sompolno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 2 700 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 180 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 2 750 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na I piętrze o pow. 110 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy na I piętrze o pow. 90 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Nowoczesny design, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 457 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Dom Łódź Bałuty, Marysin

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej części Łodzi, w bliskim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i Arturówka . Wolnostojący dom z basenem, połączony z drugim budynkiem...

  • Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 7 490 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewana hala warsztatowa / magazyn z biurami o ogólnej pow. 214 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 434 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 65,46 m z panoramicznym widokiem na miasto, zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 204/210 . Doskonała propozycja dla osób...

  • Lokal Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Lokal Łódź Górna, Dąbrowa ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

    Łódź » Górna » ul. Dąbrowskiego

    • 4 100 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. 98 m2 zlokalizowany w kompleksie handlowym Pionier na Górnej (os. Dąbrowa) przy ul. Dąbrowskiego / Tatrzańska . Oferowany loka...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 500 000 zł cena
    • 2 339 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Łodzi na Widzewie (os. Nowosolna) z pozwoleniem na budowę. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Dostępne działki o...

  • Lokal Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 1 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 100 m2 w centrum Nowosolnej. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Na parterze znajduje się przestrzeń, którą można zaaranżować np...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Augustów

    Łódź » Widzew » ul. Augustów

    • 435 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,13 m2 z balkonem (2,25 m2), zlokalizowane na Widzewie-Wschodzie w inwestycji Stacja Augustów przy ul. Augustów. W bl...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 10 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 160 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się 7 gabinetów (każdy ok. 10 m2), recepcja, poczekalnia, toalety oraz sz...

  • Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. Łagiewnicka

    Łódź » Bałuty » ul. Łagiewnicka

    • 6 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej pow. 310 m2 w budynku wolnostojącym zlokalizowanym w północnej części Łodzi (os. Julianów) w okolicach ul. Łagiewnickiej. Dogodna lok...

  • Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. gen. Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 300 m2 zlokalizowany na Julianowie w okolicy ul. Bema . Działka o pow. 458 m2, dwie bramy na pilota. Parter: Salon z wy...

  • Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 338 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o pow. 40,97 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek z 2012 r...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Stoki ul. Listopadowa

    Łódź » Widzew » ul. Listopadowa

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m , położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralny...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 470 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro