• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
  • Sompolno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 442 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 590 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 55 m2 w ścisłym centrum Łodzi na deptaku przy ul. Piotrkowskiej 44 . Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Teren zamknięty z możl...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie ul. al. 1 Maja

    Łódź » Polesie » ul. Al. 1 Maja

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 102,78 m2 w centrum miasta przy al. 1 Maja . Możliwość parkowania na terenie zamkniętym....

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Tramwajowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Tramwajowa

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,73 m2 na inwestycji Primo II przy ul. Tramwajowej 17B w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2020 r. w bliskim sąsiedztw...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Hetmańska

    Łódź » Widzew » ul. Hetmańska

    • 3 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79,56 m2 na Janowie przy al. Hetmańskiej . Osiedle mieszkaniowe w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjn...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Ketlinga

    Łódź » Widzew » ul. Ketlinga

    • 570 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,28 m2 na Janowie przy ul. Ketlinga . Osiedle Szlacheckie I, teren ogrodzony. Blok z 2008 r. w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 457 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 434 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 65,46 m z panoramicznym widokiem na miasto, zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 204/210 . Doskonała propozycja dla osób...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Augustów

    Łódź » Widzew » ul. Augustów

    • 435 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,13 m2 z balkonem (2,25 m2), zlokalizowane na Widzewie-Wschodzie w inwestycji Stacja Augustów przy ul. Augustów. W bl...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Stoki ul. Listopadowa

    Łódź » Widzew » ul. Listopadowa

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m , położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralny...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 470 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 442 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 390 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowo urządzone mieszkanie o pow. 31 m2 w centrum Łodzi między ul. Piotrkowską 217 a al. Kościuszki 132 na inwestycji Strefa PROGRESS. Osiedle strzeżone. W o...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro