• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje
    1 / 9
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 380 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96A w Łodzi. Nieruchomości: Powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkani...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie  Marysin-Doły
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Marysin-Doły

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje si...

  • Działka rolno-leśna w Łodzi
    1 / 2
    Działka rolno-leśna w Łodzi

    Łódź

    • 790 000 zł cena
    • 18 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt podzieliny na 4 działki rolno-leśne. Nieruchomość graniczy z terenem lotniska. Posiada dostęp do drogi publicznej. Numer ewidencyjny działki: 203/2, 204/2, 205/2, 2...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość inwe...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Działka Kolonia Łaznów ul.

    Kolonia Łaznów

    • 299 000 zł cena
    • 6 302 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6 302 m², oznaczona numerem 308, położona w malowniczej miejscowości Kolonia Łaznów w gminie Rokiciny. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Koziny, Okrzei Stefana

    Łódź

    • 429 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalizacji: Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem. Opi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju
    1 / 16
    Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju

    Łódź

    • 1 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzisz się w przestrzeni, gdzie całkowicie zaciera się granica między naturą a technologią. Słyszysz jedynie szum wiatru z pobliskich drzew, popijając poranną kawę. Twoje stopy cz...

  • Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 370 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: Powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność...

  • Twoja loża nad koronami drzew
    1 / 16
    Twoja loża nad koronami drzew

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!
    Apartament - 4 pokoje z garażem i balkonem!

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Nieruchom...

  • Ogródek działkowy ROD przy CKD
    1 / 6
    Ogródek działkowy ROD przy CKD

    Łódź

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Plantacja winogron i nowoczesny murowany domek z panelami, gładź, kryty papą, z kominem do smażenia kiełbasek, mini tarasem.Szklarnia.Dostęp do wody i prądu.

  • Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi
    Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi

    Łódź

    • 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi? Przedstawiamy dwa funkcjonalne lokale użytkowe zlokalizowane przy ul. Stefana, w  miejscu, k...

  • Dom Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 099 900 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach!Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny?Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Transp...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska
    1 / 16
    Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska

    Łódź

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wy...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa
    Mieszkanie Łódź, ul. Zespołowa

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docen...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego

    Łódź

    • 1 100 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERA Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardz...