• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sompolno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 575 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach (6,10 x 3,77 m)....

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 470 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 36,03 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 7 168 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 512 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Wydzielona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Miejski azyl zwalniający upływ czasu
    1 / 15
    Miejski azyl zwalniający upływ czasu

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...

  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-29 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej 21 – blisko Manufaktury i Parku Staromiejskiego Nieruchomość: Do wynajęcia przestronne, w pełni um...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)
    1 / 11
    Duża kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji:)

    Łódź

    • 290 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokali...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • 2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów

    Łódź

    • 1 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Rojnej 50D w Łodzi, w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją i pełną infrast...

  • Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46
    1 / 7
    Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46

    Łódź

    • 1 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w ścisłym centrum Łodzi. Nieruchomość: Mieszkanie...