• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wytyczno
  • Wólka Kozodawska
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • 1 / 2
    Działka Łódź Stare Polesie ul. Stare Złotno

    Łódź » Polesie » ul. Stare Złotno

    • 850 000 zł cena
    • 10 957 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja. Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 10 957m², położona w niezwykle atrakcyjnej i spokojnej części Starego Złotna. Nieruchomość znajduje się w ka...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 15
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Łódź

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Łódź Ruda Pabianicka ul. Przestrzenna

    Łódź » ul. Przestrzenna

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • Mieszkanie 22 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.8

    Łódź

    • 298 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 38 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.5

    Łódź

    • 496 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 26 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.3

    Łódź

    • 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Łódź » Widzew » ul. Ćwiklińskiej

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz 2 pokojowego mieszkania na Widzewie do własnej aranżacji? Ta propozycja jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się  na parterze w wieżowcu przy ul Ćwiklińskiej. Powierzchnie t...

  • 3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9
    1 / 12
    3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Na wyposażeniu: lodówka, kuchen...

  • przytulne mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    przytulne mieszkanie na wynajem

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 29 m2, świeżo po malowaniu. Jest to kawalerka w lokalizacji Łódź-Chojny umieszczona na parterze. W pokoju jest nowa, przestronna szafa z Ikei i nowe, regulowane...

  • Przychodnia 250m2 na wynajem
    1 / 11
    Przychodnia 250m2 na wynajem

    Łódź

    • 9 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio od właściciela! Do najmu lokal o powierzchni 250m2 zaadaptowany na cele medyczne, zlokalizowany przy ulicy Wycieczkowej w Łodzi. Cena najmu / m-c: 9 900 zł + zaliczka...

  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • lokal do wynajęcia
    1 / 8
    lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m2, położony w samym sercu Gałkowa Dużego (gmina Koluszki) przy głównym skrzyżowaniu ulicy Dzieci Polskich i Głów...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 500 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 2 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycyjna Perła Czeka w Sercu Łodzi! Monumentalna Kamienica do Remontu Generalnego z pełną dokumentacją! Marzysz o inwestycji, która połączy historyczny splendor z ogromnym po...

  • Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2
    1 / 8
    Centrum Łodzi - lokale biurowe od 183 m2 do 4000 m2

    Łódź

    • 55 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pragniemy zaproponować powierzchnie biurowe znajdujące się na I, II i III piętrze czterokondygnacyjnego budynku B zlokalizowanym w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 276. Na zwiększoną f...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)
    REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)

    Łódź

    • 1 650 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie u Nas :) Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscow...

  • Działka na sprzedaż Stara Gadka
    1 / 5
    Działka na sprzedaż Stara Gadka

    Stara Gadka

    • 268 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w gminie Rzgów. Gadka Stara położona jest około 30 minut drogi od Łodzi i około 15 minut od Pabianic. Działka pokryta trawą, obecnie stoi na niej...