• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tuszynem

(1 074)
  • BIONANOPARK - ŁÓDZKA DOLINA KRZEMOWA

    Łódź » ul. Dubois

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 663 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii – Dubois / BionanoparkSzukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji?Poznaj teren przy ul. St...

  • Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź
    1 / 5
    Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź

    Łódź

    • 6 801 080 zł cena
    • 15 457 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna pod realizację magazynu z częścią biurową lub zakładu produkcyjnego. Nieruchomość gruntowa niezabudowana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy z dnia 20...

  • TOP LOKALIZACJA-pod inwestycję, zdecyduj jaką :)
    1 / 9
    TOP LOKALIZACJA-pod inwestycję, zdecyduj jaką :)

    Łódź

    • 12 000 000 zł cena
    • 9 436 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TOP LOKALIZACJA-pod inwestycję, zdecyduj jaką :) Oferujemy Państwu działkę budowlaną przy Al. Włókniarzy 206 (oznaczenie Bi- inne tereny zabudowane) o powierzchni 6418m2+ kolejne...

  • Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja
    1 / 8
    Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja

    Łódź

    • 3 190 000 zł cena
    • 8 450 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z najpiękniejszych, naturalnie położonych posiadłości na terenie Łodzi. Działka niemal 8500m2 + Dom o powierzchni 217 m2. Idealna do cichego zamieszkania z rodziną, ale także...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio
    1 / 16
    Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wygodną, przestronną willę w centrum Łodzi w cichej i spokojnej okolicy na Rokiciu przy środmieściu. W pobliżu szkoła, złobek, apteka, sklepy: Dino, Żabka, Biedronka, Lidl...

  • Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2
    1 / 3
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa. Doja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż
    1 / 16
    Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny cen...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Gałków Duży

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal o powierzchni 45m2 pod działalność usługową lub handlową. Może być na sklep, hurtownię, rehabilitację, gabinet kosmetyczny lokal branży medycznej lub farmaceutyczne...

  • Mieszkanie, 38,77 m², Łódź

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Katarzyny Ryżejno posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomość, o pow. użytk...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Działka ROD w Łodzi

    Łódź

    • 29 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Działka ROD w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem Odstąpię prawo do użytkowania zadbanej działki ROD należącej do Stowarzyszenia Ogródków Wypoczynkowo-Warzywno-Kwiatowych „Tęcza...

  • Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia
    1 / 9
    Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam duża kawalerka 45m2 na tyłach manufaktury z wszystkimi wygodami umeblowana do wynajęcia 2000 kaucja plus wynajem 1400od zaraz kontakt telefoniczny [tel]

  • M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio
    1 / 4
    M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje ok. 15 m2 i 11 m2 nie przechodnie, Osobna kuchnia widna z oknami , Łazienka z wc. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Balkon duży. Ciche bo ni...

  • Mieszkanie 43,19m2
    1 / 12
    Mieszkanie 43,19m2

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m2 w bardzo cichej i doskonałej lokalizacji przy ulicy Strycharskiej w Łodzi. Mieszkanie skła...

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 12 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokali...

  • Dom Łódź Andrzejów ul. Juliusza Osterwy

    Łódź » ul. Osterwy

    • 755 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, Andrzejów, ul. Osterwy 2APowierzchnia domu: 105 m² | Działka: 528 m²Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku,...